خانه

سازمان بسیج مداحان

سپاه و بسیج تا ریشه کنی ویروس کرونا در کنار مردم خواهد بود

سه شنبه 27 اسفند 1398 | 13:47

ابوالفضل ربیعی در گفتگو با خبرنگار بسیج  سازمان گفت: بسیج و سپاه از اول انقلاب در همه عرصه ها آماده فعالیت هستند زمانی جبهه مقدم مناطق عملیاتی شمال غرب و جنوب بود که ماه ها با حضور در این مناطق برای دفاع از انقلاب اسلامی جانفشانی می کردیم.

نقش جهادی هیئت‌های مذهبی استان در تولید لباس‌های ایزوله بیمارستان‌ها

دوشنبه 26 اسفند 1398 | 10:51

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، مصطفی منزوی با بیان اینکه هیئت‌های مذهبی گیلان به صورت کاملاً خودجوش به کمک مردم و کادر درمانی برای مبارزه با ویروس کرونا آمده‌اند اظهار داشت: ضدعفونی کردن شهرها و محلات و نقش‌آفرینی در تولید البسه ایزوله بیمارستانی تنها گوشه‌ای از اقدامات گسترده هیئت‌های مذهبی است.

طرح گندزدایی معابر شهری و روستایی توسط گروه های جهادی مداح آغاز شد.

یکشنبه 25 اسفند 1398 | 09:42

روح الله همت پور مسئول بسیج مداحان استان فارس در گفتگو با خبرنگار بسیج مداحان گفت: با مشارکت مجموعه گروه‌های جهادی، مداحان و هیئات مذهبی وجامعه ستایشگری استان  در امر مبارزه ملی با کرونا و با اشاره به حجم زیاد فعالیت ها گروه  های جهادی  در طرح گندزدایی معابر شهرها و روستاها شرکت و اقدامات ارزنده‌ای  در راستای صیانت از سلامت آحا

توزیع روزانه 6 هزار ماسک صلواتی در بین مناطق محروم استان خوزستان

شنبه 24 اسفند 1398 | 09:30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، واحد خواهران سازمان بسیج مداحان استان خوزستان با همکاری هیئت رزمندگان و قرارگاه کربلا و جمعی بانوان مداح وذاکر در یک امر خداپسندانه اقدام به برپایی کارگاه تولید ماسک ودستکش نموده است.

۱۰۰۰ شعبه هیأت رزمندگان اسلام به مبارزه با کرونا می‌روند

پنجشنبه 22 اسفند 1398 | 13:39

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، علی اکبر مداحی مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام با اشاره به راه‌اندازی پویش ملی «جهادگران سلامت» اظهار داشت: این پویش با هدف انجام فعالیت‌های متنوعی مانند ضدعفونی و گندزدایی معابر، اماکن عمومی، مساجد، بقاع متبرکه و … . همچنین توزیع اقلام بهداشتی و ضد عفونی به عموم مردم، تولید اقلام بهداشتی همانند ماسک، لباس یکسره یکبار مصرف و ... طراحی شده است. 

پویش هر هیئت یک منطقه در کرمانشاه برگزار می‌شود

پنجشنبه 22 اسفند 1398 | 13:06

مصطفی توکلی مسئول بسیج مداحان استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بسیج مداحان گفت: در راستای اجرای اوامر مقام معظم رهبری و دستور فرمانده محترم کل سپاه و تاکیدات ریاست محترم سازمان بسیج مداحان کشور این سازمان  با تمام قوت و قدرت در صحنه مقابله با ویروس کرونا حضور فعال و اثر گذاری داشته و با شعار" هر هئیت یک منطق

اعلام آمادگی 42 درصد از مداحان و ستایشگران اهل بیت جهت خدمت در جبهه سلامت

پنجشنبه 22 اسفند 1398 | 13:04

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان؛ 42 درصد از مداحان، ستایشگران اهل بیت(ع) و هیئت‌های مذهبی سراسر کشور آمادگی خود را جهت خدمت داوطلبانه در عرصه جهادی سلامت تا ریشه کنی این ویروس منحوس از تمامی استان‌های کشور اعلام کردند.