خانه

سازمان بسیج مداحان

ارجونی : بعضی مداحان از سر ناآگاهی اشعاری را می‌خوانند که جای بسی تاسف دارد/ حداکثر ۵درصد از هیئت ها پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند

چهارشنبه 27 مرداد 1400 | 17:35

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، یوسف ارجونی مسئول سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی درخصوص میزان رعایت پروتکل های بهداشتی توسط هیآت مذهبی افزود: کمترین درصد آسیب های کرونا از هیئت ها بوده و هست. زیرا همه هیئت ها به جز تعداد محدودی که کم هستند، رعایت می‌کنند و با انجام کامل پروتکل های بهداشتی مراسم عزاداری را برگزار میکنند.

حریزاوی:امیدواریم فرصت ماه رمضان با بی‌تدبیری از بین نرود / واعظی: هیئتی‌ها از ستاد کرونا گله‌مندند

سه شنبه 17 فروردین 1400 | 12:42

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، این روزها شاهد سیر صعودی مبتلایان و جانباختگان ویروس کرونا هستیم. آمارهایی که به دلایل مختلف از جمله سفرهای نوروزی و عدم رعایت نکات بهداشتی سیر صعودی به خود گرفته است و حالا به زعم بسیاری از کارشناسان، احتمال این وجود دارد که شیوع این بیماری دوباره شدت بگیرد.

حجت الاسلام قمی:هیاتهای مذهبی شیوه نامه‌های مقابله با کرونا را رعایت کرده‌اند

یکشنبه 15 فروردین 1400 | 15:30

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، رییس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: هیات های مذهبی تا کنون در همه جا شیوه نامه‌های مقابله با کرونا را رعایت کرده اند و در ماه رمضان هم همین گونه خواهد بود.

برگزاری جشنواره مداحان کشوری فرهنگیان و دانش آموزان، به میزبانی زنجان

پنجشنبه 14 اسفند 1399 | 08:22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی در برنامه زنده "گئجه لر" شبکه استانی اشراق از برگزاری جشنواره مداحان کشوری در حوزه فرهنگیان و دانش آموزان، به میزبانی استان زنجان خبر داد.

کمک ۲/۵ میلیارد تومانی یک هیأت به نیازمندان در دوران کرونا

یکشنبه 30 آذر 1399 | 08:46

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، ماجرای پیرشدن سن جمعیتی کشور را همه می‌دانیم اما با وجود اینکه رهبری 9 سال است تذکر می‌دهند و شورای عالی انقلاب فرهنگی سیاست تشویقی تصویب کرده، بازهم مسئولین رها کرده‌اند، اما هیأتی آتش به اختیار برای این کار وارد عمل شده است.

مسجدی که یک روستا را شاغل کرد+عکس

یکشنبه 30 آذر 1399 | 08:41

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، روستاهای کشور مملو از شغل و کسب و کارهای خرد و کوچک است که اگر شناخته شود، می‌تواند زمینه اشتغال تمام روستا را فراهم کند و برای آن‌ها تولید ثروت کند. کاری که جوانان یک مسجد در روستایی در مازندران کردند و شدند بنگاه کارآفرینی.

فعالیت 150 گروه جهادی مداح در کشور

شنبه 25 مرداد 1399 | 21:25

رئیس سازمان بسیج مداحان کشور در گفت و گو با خبرنگار بسیج در زاهدان گفت: دغدغه همه هیئات مذهبی و دلسوزان اجرای برنامه‌های محرم و صفر است، که جامعه مداحان طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب خود را ملزم به رعایت دستور العمل‌های بهداشتی ابلاغی از ستاد کرونا بداند چرا که وظیفه همه ما حفظ سلامتی مردم بوده و این هدف در سوگواری‌های ایام محرم هم مدنظر همه مداحان است.

عزاداری محرم براساس مصوبه ستاد کرونا به خوبی و باشکوه اجرا می‌شود

شنبه 25 مرداد 1399 | 21:19

بسیج مداحان: حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صبح امروز با حضور در برنامه چاپ اول در شبکه خبر به سوالات مجری این برنامه پاسخ داد.

مشروح این گفتگو را در ادامه می‌خوانید؛

*علت ایجاد برخی سوالات و ابهامات در خصوص برگزاری ماه محرم امسال چه چیزی است و سازمان تبلیغات اسلامی چه اقداماتی انجام داده است؟