خانه

سازمان بسیج مداحان

کرونا بازسازی عتبات را متوقف نکرد

سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 | 14:46

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، به نقل از روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات، محمد جلال‌مآب با اعتقاد بر این که برکت اقتصادی مشارکت خیران در بازسازی و توسعه حرم‌های مطهر در قالب تامین داخلی مصالح و ملزومات پروژه‌ها به چرخه اقتصاد کشور و معیشت کارگران ایرانی باز می‌گردد، افزود: ستاد بازسازی عتبات توانسته با تأمین نیازهای خود از داخل، نقش مهمی را در رونق تولید و اشتغال کشور داشته باشد.

آغاز نام‌نویسی سفر به عتبات در بهمن‌ماه

دوشنبه 30 دی 1398 | 17:30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، دور جدید سفر به عتبات در بهمن‌ماه آغاز شد و متقاضیان این سفر معنوی می‌توانند در تاریخ‌های پیش‌بینی شده به عتبات مشرف شوند.

زائران ۳ استان در بهمن ماه به عتبات مشرف می‌شوند

اقدامات برای ترفیع گنبد حرم امام حسین(ع)

دوشنبه 2 دی 1398 | 08:13

به گزارش پایگاه خبری بسیج مداحان، در اطراف ضریح امام حسین (ع) چهار ستون وجود داشت که این ستون‌ها به منظور ترفیع گنبد حرم امام حسین (ع) و باز شدن فضای اطراف ضریح لاغرسازی و مقاوم‌سازی شدند.

آغاز احداث صحن جدید در حرم کاظمین

دوشنبه 25 آذر 1398 | 17:04

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان،حرم امامین جوادین (ع) در کاظمین در سال‌های اخیر توسط ستاد بازسازی عتبات تعمیر و توسعه یافته است، به طوری که صحن امام رضا (ع) با مساحتی بالغ بر ۵۰ هزار مترمربع در ضلع شرقی و صحن صاحب‌الزمان (عج) با مساحتی بالغ بر ۲۰۰ هزار مترمربع در ضلع غربی حرم کاظمین ساخته و به بهره‌برداری رسید.