خانه

سازمان بسیج مداحان

ارجونی: مداحان در انتخابات در جهت بصیرت افزایی و روشنگری حرکت کنند.

دوشنبه 30 فروردین 1400 | 11:04

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان وهیات مذهبی کشور؛ اولین دیدار ریاست سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی با رویکرد تبیین نگاه مداحان در انتخابات با حضور مسئولان بسیج مداحان و هیآت مذهبی استانها در محل سازمان بسیج به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

حفظ ارزشهای دینی و کرامت انسانی سرلوحه ی فعالیت های انقلابی بانوان است

جمعه 18 بهمن 1398 | 17:39

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان؛ مسئول سازمان بسیج مداحان و کانون مداحان خادمیاری رضوی استان سیستان و بلوچستان در ششمین روز دهه مبارک فجر که با عنوان معنویت ایثار و شهادت نامگذاری شده درنشست سیاسی بصیرتی خواهران بسیجی مداح زاهدان گفت:

به این شهادت باعظمت غبطه می‌خورم

جمعه 13 دی 1398 | 15:20

به گزارش پایگاه خبری بسیج مداحان، «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای در واکنش به خبر ترور و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی به دست تروریست‌های آمریکایی، اعلام کرد که او به شهادت وی، «غبطه» می‌خورد.

بیانیه سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی

جمعه 13 دی 1398 | 14:43

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان ، سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور به مناسبت  شهادت سردار رشید اسلام سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش بیانیه ای صادر کرد.

گردهمایی بانوان مبلغ فاطمی در همایش «رهبران نهضت»

چهارشنبه 11 دی 1398 | 10:20

به گزارش پایگاه خبری بسیج مداحان، گردهمایی بانوان مبلغ استان تهران، با موضوع «رهبران نهضت» با حضور و سخنرانی آیت‌الله تحریری، تولیت حوزه علمیه مروی و حجت‌الاسلام قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، روز چهارشنبه ۱۱ دی‌ماه، در تالار شیخ صدوق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می شود.

 

تربیت مداحان ولایی و انقلابی از اولویت های بسیج مداحان است.

سه شنبه 10 دی 1398 | 13:42

روح الله همت‌پور مسئول بسیج مداحان استان فارس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی  سازمان گفت: تربیت مداحان انقلابی و ولایی باعث  اثر بخشی عرصه ستایشگری می‌شود و با گفتمان سازی در جامعه می‌تواند این انتظار را برآورده کند و این توقع مقام معظم رهبری از جامعه ستایشگری است.