خانه

سازمان بسیج مداحان

ارجونی :هدف از برگزاری مجالس مذهبی صرف اشک گرفتن از مستمع نیست

پنجشنبه 19 خرداد 1401 | 22:47

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان،مراسم جشن دهه ی کرامت و تجلیل از نوگلان زینبی و هم نامان حضرت معصومه سلام الله علیها توسط حلقه های ذاکرین، خواهران بسیجی با حضور یوسف ارجونی ریاست سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی کشور پنج شنبه ۰۱/۳/۱۹ در مکان آموزشی حلقه های ذاکرین خواهر سازمان بسیج مداحان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد. 

 

حضور فعال مداحان بسیجی سیستان و بلوچستان در برنامه های ماه مبارک رمضان

یکشنبه 14 فروردین 1401 | 09:56

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، محمدجواد جامعی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: سازمان بسیج مداحان و کانون مداحان خادمیاری رضوی استان سیستان و بلوچستان امسال در اقدامی ابتکاری با همکاری سازمان فضای مجازی سپاه سلمان و معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز استان اقدام به تولید بیش از ۷۰ برنامه مناجات خوانی و ادعیه خوانی ویژه ماه مبارک رمضان کرد.

هیئت کانون جهاد تبیین است

چهارشنبه 25 اسفند 1400 | 23:08

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، یوسف ارجونی در نشست هیئت اندیشه ورز مداحان بسیجی استان سیستان بلوچستان که در مهمانسرای سپاه زاهدان برگزار شد، ضمن تبریک روز میلاد حضرت علی اکبر (ع ) و روز جوان گفت: بحث تمدن سازی و حکومت اسلامی در جریان چهل ساله دوم انقلاب که دربیانیه گام دوم مطرح شده است، موضوع مهمی است که در جلسات هیئتها و در جهت پرورش جوانان باید انتشار باید.

تقویت آمادگی برای دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی از اهداف بسیج مداحان است

جمعه 24 مرداد 1399 | 21:35

مسئول سازمان بسبج مداحان و کانون مداحان خادمیاری رضوی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار بسیج در زاهدان گفت: سازمان بسیج مداحان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان از سال۸۹ راه اندازی شده که تعداد ۱۲۰۰ مداح خواهر و برادر در سطح استان و در سه کانون بسیج مداحان در شهرستانهای زاهدان، زابل و ایرانشهرجذب شده و فعالیت دارند.

جمع‌آوری کمک‌های نقدی ستایشگران مذهبی برای کمک به سیل‌زدگان سیستان‌وبلوچستان

پنجشنبه 26 دی 1398 | 12:06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مداحان، به دنبال وقوع سیل و آب‌گرفتگی در استان سیستان و بلوچستان و شدت‌یافتن طغیان رودخانه‌های فصلی و در نتیجه زیرآب رفتن بسیاری از شهرستان‌های استان به خصوص در جنوب سیستان و بلوچستان؛ بسیاری از هموطنان ناچار به خروج از منازل مسکونی خود و زندگی در اردوگاه‌های اسکان اضطراری شده‌اند.

تربیت نسل انقلابی یکی از اولویت‌های بسیج مداحان می‌باشد

پنجشنبه 28 آذر 1398 | 11:49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان؛ یوسف ارجونی مسئول سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشوردر همایش هم‌اندیشی ذاکران و ستایشگران اهل بیت(ع) سیستان و بلوچستان در مشهد مقدس گفت: هرجایی که انقلاب اسلامی و نظام نیاز به کمک داشته بسیج پیش قدم شده و ورود جدی داشته است.

زمزمه دعای ندبه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و دومین یادواره شهدای مداح برگزار شد

شنبه 2 آذر 1398 | 13:33

به گزارش پایگاه خبری بسیج مداحان، سردار گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان استان در این مراسم گفت:برگزاری چنین یادواره‌هایی می‌تواند در بطن جامعه معنویت ایجاد کند و این یادواره‌ها باید ادامه دار باشد .
وی افزود:تشکیل سازمان بسیج مستضعفین یکی از اعجاز‌های انقلاب اسلامی بوده است و هر چه از عمر پر خیرو برکت انقلاب می‌گذرد بیشتر به فرامین و راهبرد‌های امام خمینی (ره) پی میبریم.