خانه

سازمان بسیج مداحان

ارجونی: امروز همه ما در حوزه ستایشگری برای وصل کردن آمده ایم؛ تشکلهای ستایشگری امروزه باید بیشترین اتحاد و انسجام را در درون خود داشته باشند

پنجشنبه 11 شهریور 1400 | 11:46

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، یوسف ارجونی مسئول سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی در سفر به استان همدان و در دیدار با مسئول سازمان تبلیغات استان همدان گفت: در دوران ریاست حاج آقای قمی در سازمان تبلیغات تمامی تشکل‌های ستایشگری مثل هیئت رزمندگان کانون مداحان بنیاد دعبل و ...

بیانیه شورای هماهنگی شبکه های هیئت وتشکلهای دینی کشوردر آستانه محرم سال ۱۴۰۰

دوشنبه 14 تیر 1400 | 12:35

بسم الله الرحمن الرحیم 

قال رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم) ان الحسین مصباح الهدى و سفینه النجاه؛ به درستى که حسین(علیه السلام) مصباح هدایت و کشتى نجات است»(سفینة البحار، ج ۱، ص ۲۵۷) 

پیراهن محرم من را بیاورید
 دارد زمان هیئت من دیر می شود

 باروضه حسین نفس تازه میکنم
 وقتی هوای شهر نفس گیر می شود

سازمان تبلیغات جشن ۴۰ سالگی‌اش را گرفت/ الگوی نشر خوبی‌ها رونمایی شد

پنجشنبه 3 تیر 1400 | 09:32

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، مراسم افتتاح رویداد ملی نشر خوبی‌ها همزمان با چهلمین سالگرد تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی با حضور جمعی از مسئولان و چهره‌های شاخص مذهبی، فرهنگی و هنری صبح امروز در سالن اجتماعات حوزه هنری برگزار شد.

قمی: تبلیغ اساس راهبرد اسلام است

فراخوان شورای شبکه های هیئت وتشکلهای دینی کشور برای مشارکت حداکثری در انتخابات

چهارشنبه 19 خرداد 1400 | 07:53

بسم الله الرحمن الرحیم

وَنُريدُ أَن نَمُنَّ عَلَى الَّذينَ استُضعِفوا فِي الأَرضِ وَنَجعَلَهُم أَئِمَّةً وَنَجعَلَهُمُ الوارِثينَ﴿۵﴾
ما می‌خواهیم بر مستضعفان زمین منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم!
 سوره مبارکه القصص آیه ۵

منادیان دین باید گره‌گشای مشکلات مردم باشند

یکشنبه 24 اسفند 1399 | 12:31

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در جمع امامان پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی کشور در تجلیل از جایگاه امامت، اظهار داشت: شما مجاهدان خط مقدم در سخت‌ترین صحنه کارزار هستید و ما خود را خادم شما می‌دانیم. همچنین اصل نزاع و نبرد در جنگ نرم، مشکلاتی است که شما با آن دست‌به‌گریبان هستید.

ارجونی: بسیج و سازمان تبلیغات دو مولود انقلاب اسلامی هستند

دوشنبه 18 اسفند 1399 | 14:30

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، یوسف ارجونی ریاست سازمان در دیدار با حجت الاسلام انصاری راد مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان به اثار و برکات هم افزایی و مشارکت همه مجموعه‌های مربوط به جامعه ستایشگری و فعالیت تمامی آنان در راستای رسیدن به هدف مشخص اشاره کرد و گفت: در صورت تحقق این امر مهم و اساسی، خیر و برکت آن به نحو شایسته‌ای به جامعه ستایشگران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) می‌رسد.

نشست هم‌اندیشی سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق با کانون مداحان

یکشنبه 26 بهمن 1399 | 09:59

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اسماعیل شجاع، سرپرست جدید اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق با اعضای کانون مداحان و شعرای آیینی در محل اداره تبلیغات اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

 

مسائل و مشکلات کانون مداحان استان بوشهر رفع شود

یکشنبه 21 دی 1399 | 08:45

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری عصر پنجشنبه در نشست حجت الاسلام مجید باباخانی مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و با اعضای کانون مداحان استان بوشهر اظهار داشت: فعالیت در حوزه مذهبی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و مداحان جایگاه ویژه‌ای در این زمینه دارند.