خانه

سازمان بسیج مداحان

پیام تسلیت مسئول سازمان بسیج مداحان کردستان به مناسبت شهادت سه تن از پاسداران سپاه بیت المقدس کردستان

چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 | 12:13
مسئول سازمان بسیج مداحان استان کردستان با صدور پیامی، شهادت سه تن از پاسداران سپاه بیت المقدس کردستان در منطقه عمومی دیواندره را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، مسئول سازمان بسیج مداحان استان کردستان با صدور پیامی، شهادت سه تن از پاسداران سپاه بیت المقدس کردستان در منطقه عمومی دیواندره را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

در میان مؤمنان مردانے هستند ڪه بر سر عهدے ڪه با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضے پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضے دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلے در عهد و پیمان خود ندادند. (احزاب/۲۳)

شهادت مظلومانه و جانسوز سه تن از فرزندان رشید و شجاع ملت ایران که در اقدامی تروریستی به دست اشرار مسلح در منطقه دیواندره به لقاء الله شتافتند، مارا داغدار کرد. مردم قدرشناس ایران همواره از پاسداران غیور و فداکار خود که در راه تأمین امنیت و آرامش هموطنان شان از جان عزیز و خون پاک خود گذشتند با بزرگی و افتخار یاد خواهد کرد.

اينجانب ضمن محكوم كردن اين اقدام ددمنشانه، شهادت این غيور مردان و مجاهدان عرصه هاي نبرد نور عليه ظلمت كه جان خود را خالصانه فداي امنيت ملت كردند را به رهبر معظم انقلاب اسلامي( مدظله العالی) ، مردم شریف و شهید پرور استان کردستان و بویژه خانواده های این شهدای معزز تسليت عرض نموده و برای بازماندگان و خانواده های این شهیدان والامقام صبر جمیل و اجر جزیل از خدای متعال مسئلت می نماییم .

 

 محسن یوسفی

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه بیت المقدس کردستان