خانه

سازمان بسیج مداحان

لبیک سازمان بسیج مداحان البرز به ندای رهبری در رزمایش کمک مؤمنانه

چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 | 00:57
مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز:
مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز گفت: این سازمان در راستای لبیک به ندای مقام معظم رهبری مبنی بر شرکت در رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه اقدام به تهیه بسته های معیشتی برای مداحان و مردم نیازمند کرده است.

ابراهیم نوروزی فر، مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز در گفت و گو با خبرنگار سازمان بسیج مداحان گفت: در راستای لبیک به ندای مقام معظم رهبری مبنی بر شرکت در رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه، سازمان بسیج مداحان استان البرز با کمک خیرین اقدام به تهیه بسته های معیشتی برای مردم نیازمند آسیب دیده از کرونا در مناطق محروم کرده است.

وی از توزیع 300 بسته معیشتی میان نیازمندان البرزی در مناطق محروم در مرحله اول رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه خبر داد و ارزش هر بسته را 300 هزار تومان اعلام کرد و ادامه داد: بسته های معیشتی توزیع شده شامل برنج، روغن، ماکارانی، حبوبات، قند، چای و غیره بوده اند.

نوروزی فر بیان کرد: درصدد هستیم در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه نیز 200 بسته معیشتی را در سالروز میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع) و کریم اهل بیت (ع) میان نیازمندان و فقرا توزیع کنیم. هر شب در ماه مبارک رمضان، به همت سازمان بسیج مداحان و موکب هیأت نورالشهدا که در اربعین حسینی خدمت رسانی می کنند، 40 پرس غذای گرم در مناطق محروم توزیع می شود.

انتهای پیام/