خانه

سازمان بسیج مداحان

سپاه و بسیج تا ریشه کنی ویروس کرونا در کنار مردم خواهد بود

سه شنبه 27 اسفند 1398 | 13:47
مسئول سازمان بسیج مداحان استان مرکزی:
مسئول سازمان بسیج مداحان استان مرکزی در بازدید از کارگاه تولید ماسک که به همت کارگاه خیاطی گل یاس ایجاد شده است، گفت: تا ریشه کنی ویروس کرونا سپاه و بسیج در کنار مردم قرار دارد.

ابوالفضل ربیعی در گفتگو با خبرنگار بسیج  سازمان گفت: بسیج و سپاه از اول انقلاب در همه عرصه ها آماده فعالیت هستند زمانی جبهه مقدم مناطق عملیاتی شمال غرب و جنوب بود که ماه ها با حضور در این مناطق برای دفاع از انقلاب اسلامی جانفشانی می کردیم.

 

وی ادامه داد: زمانی هم خط مقدم ما در سوریه و عراق مقابل داعش بود تا از حرمین شریفین ائمه اطهار (ع) دفاع کنیم و نگزاریم نوامیس ائمه معصومین (ع) به دست نا اهلان و کافران بیافتد.

 

ربیعی افزود: امروز هم خط مقدم ما در مبارزه با ویروس کرونا است که با تمام توان وارد شده و در کنار عوامل و عناصر بهداشت درمان در خدمت مردم هستیم.

 

وی ماموریت امروز را مانند ماموریتهای دوران دفاع مقدس مفید و با اهمیت دانست و گفت: این ماموریت مثل ماموریت های دفاع مقدس، مهم و حیاتی است و تا زمانی که زنده ایم و توان مقابله داریم پای در رکاب ولایت در خدمت مردم و نظام هستیم.

 

ربیعی اظهار داشت: گروه‌های جهادی با همکاری دانشکده علوم پزشکی هر روز علاوه از اینکه با پمپ های سمپاشی اماکن و معابر عمومی را ضد عفونی می کند با ایجاد کارگاههای موقت اقدام به تولید ماسک و دستکش کرده تا نواقص موجود بازار راتامین کنند.

 

وی با بیان اینکه خدمات رسانی برای مقابله با کرونا تا را ریشه کن شدن این ویروس ادامه خواهد