خانه

سازمان بسیج مداحان

۱۰۰ روز پس از شهادت سردار دل‌ها

بزرگداشت حاج قاسم در بین الحرمین

این مراسم که به منظور بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در صدمین روز از شهادت این سرداران بزرگ مقاومت برپا شد، به دلیل شیوع کرونا متفاوت از سایر برنامه‌ها بود، به طوری که در این مراسم هیچ کسی جز تصاویری از شهدا حضور نداشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، مراسم بزرگداشت شهدای مقاومت که برای صیانت از حرم‌های مطهر در عراق و سوریه و همچنین مبارزه با ظلم دنیای استکبار فعالیت می‌کردند در بین‌الحرمین برگزار شد.

این مراسم که به منظور بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در صدمین روز از شهادت این سرداران بزرگ مقاومت برپا شد، به دلیل شیوع کرونا متفاوت از سایر برنامه‌ها بود، به طوری که در این مراسم هیچ کسی جز تصاویری از شهدا حضور نداشتند. 

برای بزرگداشت شهدای مقاومت، صندلی‌هایی در بین‌الحرمین نزدیک حرم حضرت عباس (ع) قرار داده شده بود و تصاویری از شهدای مقاومت بر روی آن نقش بسته بود.

در این بین تصویر شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس به عنوان فرماندهان نیروی‌های مقاومت در کنار یکدیگر قرار داشت، همانطور که این دو شهید بزرگوار همواره در کنار یکدیگر بودند و با هم در یک زمان به شهادت رسیدند.

همچنین در مراسم بزرگداشت شهدای مقاومت به اهمیت ادامه راه شهدا و تلاش برای خروج نظامیان آمریکا از عراق تأکید شد و در بین‌الحرمین، از حضرت عباس (ع) و امام حسین (ع) پیروزی نیروهای مقاومت را خواستار شدند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.