خانه

سازمان بسیج مداحان

مسئول سازمان بسیج مداحان استان مرکزی:

سپاه و بسیج تا ریشه کنی ویروس کرونا در کنار مردم خواهد بود

مسئول سازمان بسیج مداحان استان مرکزی در بازدید از کارگاه تولید ماسک که به همت کارگاه خیاطی گل یاس ایجاد شده است، گفت: تا ریشه کنی ویروس کرونا سپاه و بسیج در کنار مردم قرار دارد.

ابوالفضل ربیعی در گفتگو با خبرنگار بسیج  سازمان گفت: بسیج و سپاه از اول انقلاب در همه عرصه ها آماده فعالیت هستند زمانی جبهه مقدم مناطق عملیاتی شمال غرب و جنوب بود که ماه ها با حضور در این مناطق برای دفاع از انقلاب اسلامی جانفشانی می کردیم.

 

وی ادامه داد: زمانی هم خط مقدم ما در سوریه و عراق مقابل داعش بود تا از حرمین شریفین ائمه اطهار (ع) دفاع کنیم و نگزاریم نوامیس ائمه معصومین (ع) به دست نا اهلان و کافران بیافتد.

 

ربیعی افزود: امروز هم خط مقدم ما در مبارزه با ویروس کرونا است که با تمام توان وارد شده و در کنار عوامل و عناصر بهداشت درمان در خدمت مردم هستیم.

 

وی ماموریت امروز را مانند ماموریتهای دوران دفاع مقدس مفید و با اهمیت دانست و گفت: این ماموریت مثل ماموریت های دفاع مقدس، مهم و حیاتی است و تا زمانی که زنده ایم و توان مقابله داریم پای در رکاب ولایت در خدمت مردم و نظام هستیم.

 

ربیعی اظهار داشت: گروه‌های جهادی با همکاری دانشکده علوم پزشکی هر روز علاوه از اینکه با پمپ های سمپاشی اماکن و معابر عمومی را ضد عفونی می کند با ایجاد کارگاههای موقت اقدام به تولید ماسک و دستکش کرده تا نواقص موجود بازار راتامین کنند.

 

وی با بیان اینکه خدمات رسانی برای مقابله با کرونا تا را ریشه کن شدن این ویروس ادامه خواهد

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.