خانه

سازمان بسیج مداحان

مسئول بسیج مداحان استان فارس:

طرح گندزدایی معابر شهری و روستایی توسط گروه های جهادی مداح آغاز شد.

مسئول بسیج مداحان استان فارس گفت: همزمان با مقابله کرونا هیآت مذهبی، مداحان وگروه‌های جهادی در طرح گندزدایی معابر شهری و روستایی شرکت می کنند.

روح الله همت پور مسئول بسیج مداحان استان فارس در گفتگو با خبرنگار بسیج مداحان گفت: با مشارکت مجموعه گروه‌های جهادی، مداحان و هیئات مذهبی وجامعه ستایشگری استان  در امر مبارزه ملی با کرونا و با اشاره به حجم زیاد فعالیت ها گروه  های جهادی  در طرح گندزدایی معابر شهرها و روستاها شرکت و اقدامات ارزنده‌ای  در راستای صیانت از سلامت آحاد شهروندان استان فارس انجام داده اند.

 

وی گفت: این گندزدایی به کاهش سطح آلودگی در سطح شهرها وروستاها کمک می‌کند و کاهش ترددهای درون شهری را بهترین اقدام در کاهش مبتلایان داست .

 

همت پور در خاتمه گفت: در این طرح فقط یک خیابان گندزدایی نمی‌شود بلکه با برنامه ریزی قبلی و همکاری با مجموعه شهرداری​ نقاط پرخطر که بر روی نقشه مشخص شده است توسط این عزیزان گندزدایی می شود و طرح مذکور در روزهای آتی نیز بصورت مستمر انجام می پذیرد که بخش عمده آن شبانه است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.