خانه

سازمان بسیج مداحان

یادداشت/مسئول سازمان بسیج مداحان استان مرکزی

نقش مدافعین حریم سلامت ستوده شدنی است

مسئول سازمان بسیج مداحان استان مرکزی گفت: با استعانت از خدای متعال و توسل به اهل بیت(ع) و تمکین به ساز و کارهای اعلامی قرارگاه بهداشت و درمان بویژه عدم خروج غیر ضروری از منزل، به زودی آهنگ پیروزی بر ویروس منحوس کرونا نواخته خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان؛ ابوالفضل ربیعی مسئول سازمان بسیج مداحان استان مرکزی در یادداشتی با تاکید بر ضرورت رعایت دستورات بهداشتی، تصریح کرد: آنچه مهم است تحلیل عقلانی این حادثه، کنترل منظم و کاهش عوارض آن با بهره گیری از ابزار و نیروی انسانی متخصص و متعهد و اثبات فن سالاری و شایسته باوری ایرانی - انقلابی است.

 

مسئول سازمان بسیج مداحان استان مرکزی در این یادداشت آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

وَنَبْلُوکُمْ بِالشَّرِّ وَالْخَیْرِ فِتْنَةً وَإِلَیْنَا تُرْجَعُونَ

 

و ما شما را با شرور و خیرات آزمایش می کنیم، و بالأخره همه به سوی ما بازمی گردید. (انبیاء - 35)

 

همزاد با رشد و تعالی انسان همواره آسیب ها و ناهنجاری های خطرساز جوامع بشری را تهدید کرده و می کند. هفت اپیدمی "وبا"ی وارداتی در دو قرن اخیر ده ها هزار از ایرانیان را به کام مرگ کشید. بنابراین شیوع ویروس منحوس کرونا که این روزها کره ی خاکی را تهدید می کند نباید پدیده ای نو تلقی شود.

آنچه مهم است تحلیل وحیانی و عقلانی این حادثه، کنترل منظم و کاهش عوارض آن با بهره گیری از ابزار و نیروی انسانی متخصص و متعهد و اثبات فن سالاری و شایسته باوری ایرانی انقلابی است.

 

که در این راستا نکاتی قابل ذکر و توجه است:

 

ویروسی که میلیاردها از آن، تنها قوطی کبریتی را پر می کند، از دایره مخلوقات الهی بیرون نیست. و به برهان حکمت حق تعالی، شر مطلق نبوده و قطعا در نظام احسن و تدبیر الهی، اگر شری می آید ممزوج با خیر کثیر است.

 

ملتی که در ماه رجب از باری تعالی انصراف جمیع شرور دنیا و آخرت، مسئلت می نماید، بر این باور است که مهلک این ویروس منحوس (با وسیله یا بی وسیله ) خدای متعال است.

 

تفسیر توحیدی حوادث، منافاتی با مهندسی تاثیر شیطان های جنی و انسی ندارد.

 

چه دست پلید عوامل شیطانی صهیونیست آمریکایی در حدوث و اشاعه دخیل باشد؛ (که در تاریخ وحوش اروپایی و آمریکایی کم نیست و سند آن شهیدان و جانبازان شیمیایی جنگ تحمیلی و خون های آلوده فرانسوی می باشد.) و چه عوامل دیگری نقش داشته باشند، آنچه درک و تبیین آن بر همه بویژه خواص لازم است، موج سواری استکبار جهانی و لاشخورهای رسانه ای آن ها بر این حادثه است که البته ضامن شکست دشمن در این جنگ نابرابر رسانه ای، اعتماد مردم به مسئولین و رسانه ملی خواهد بود.

 

نقش مدافعین حریم سلامت در دیار ابن سینا و طب الهام بخش جهانی او بدون تردید با هیچ سرزمینی قابل قیاس نیست. هر آنچه نسل گذشته ی این فرشتگان سلامت را در خط مقدم جبهه ها و زیر شدید ترین حملات زمینی و هوایی لباس سبز و سفید می پوشاند، باعث شد نسل امروزشان با ایستادگی تحسین برانگیز،  تقدیر رهبری عزیز و اعجاب ملت را در کارنامه افتخار آفرینشان ثبت کنند. قدشان آسمانی و قدمشان کربلایی ان شاءالله

 

و اما ملت سترگی که آزمون های تاریخی و خصوصا 40 ساله ی اخیرش و پایداری و استقامتش الگوی مردان و زنان آزاده ی عالم شده است، با سرفرازی این آزمون را از تهدید به فرصت تبدیل کرده و با استعانت از خدای متعال و توسل به اهل البیت (ع) و استمداد از روح ملکوتی امام راحل عظیم الشأن(قدس سره) و ارواح طیبه شهدا خصوصا سردار دل ها و با پیروی از هدایت های رهبر معظم انقلاب(دام ظله العالی) و تمکین به ساز و کارهای اعلامی قرارگاه بهداشت و درمان بویژه لزوم قرنطینه خانگی و عدم خروج غیر ضروری از منزل، به زودی آهنگ پیروزی بر ویروس منحوس با حلول ماه شعبان و ولادت با سعادت صاحب لوای تمدن آخرالزمانی (عج) نواخته خواهد شد. ان شاءالله

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.