خانه

سازمان بسیج مداحان

تشکیل ستاد فرعی پیشگیری از کرونا در سازمان بسیج مداحان کشور

ستاد مرکزی پیشگیری از کرونا در سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور برپا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان؛ این ستاد متشکل از مسئولین سازمان‌های بسیج مداحان در کشور، مدیران هیآت، مادحین و شعرا می‌باشد

 سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور برای مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع این بیماری در کشور و همکاری با دستگاه‌های اجرایی برای کنترل و ریشه کن کردن این ویروس ستاد مرکزی خود را برپا نموده است.

تشکیل ستاد فرعی در استان‌ها تا پایین‌ترین رده استانی برای جلب مشارکت فعالین جامعه ستایشگر در ریشه‌کنی ویروس کرونا از اقدامات  این ستاد است.

همچنین ستاد مرکزی سازمان بسیج مداحان با راه‌اندازی پویش‌های مذهبی مختلف در فضای مجازی و جمع‌آوری کمک‌های مردمی و ضد عفونی کردن مراکز و معابر عمومی اقداماتی را در دستور کار دارد.

این ستاد طی هماهنگیهایی متولیان هیآت مذهبی و نخبگان جامعه ستایشگری دارد به صورت فعالانه برای تامین و تجهیز اقلام سم پاشی برای ضدعفونی کردن اماکن مذهبی مثل مهدیه‌ها، مساجد، حسنیه‌ها در شهرها اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

ستاد پیشگیری از کرونا در سازمان بسیج مداحان ضمن شناسایی سالمندان و ناتوانان و افراد نیازمند که خانواده‌شان درگیر ویروس شده‌اند برای رفع نیاز و تامین اقلام ضروری آنان و جمع‎آوری کمک‌های مردمی توسط هیآت مذهبی مبتنی بر الگوی محله محوری و تمرکز هیآت به محله و منطقه خود تاکید دارد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.