خانه

سازمان بسیج مداحان

ادامه ارتباط مردم با ادعیه از طریق فضای مجازی سازمان بسیج مداحان استان البرز

رئیس سازمان بسیج مداحان استان البرز گفت: در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا در کشور و استان، ارتباط مردم با ادعیه از طریق فضای مجازی سازمان بسیج مداحان البرز برقرار است.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج مداحان، ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج مداحان استان البرز گفت: به دنبال شیوع بیماری کرونا در کشور و استان البرز، این سازمان اقداماتی را به منظور پیشگیری از گسترش این بیماری و نیز آگاهی بخشی به مردم انجام داده است.

رئیس سازمان بسیج مداحان استان البرز از تعطیلی هیأت های مذهبی به صورت خودجوش و یا بنا به درخواست اعضای هیأت ها خبر داد و افزود: از مداحان معروف استان که در فضای مجازی فعال هستند، درخواست شد در ساعات خاصی از شبانه روز دعاهای مختلفی از جمله زیارت عاشورا، دعاهای پرفضیل کمیل و نور را به صورت زنده (لایو) در پیج خود برگزار کنند.

وی با اشاره به اینکه که اطلاع رسانی های لازم در این رابطه به شهروندان صورت گرفته است تا بتوانند از فضائل قرائت این ادعیه بهره مند شوند، بیان کرد: همچنین به منظور افزایش امیدآفرینی و مقابله با کروناهراسی، از صاحبان پیج های اینستاگرامی معروف و تاثیرگذار درخواست شده در ساعات مختلف ادعیه گوناگون را با صدای مداحان معروف انتشار دهند تا دنبال کنندگان آن ها از این اقدام معنوی بهره لازم را ببرند.

نوروزی فر ضمن تقدیر از پرسنل خدوم بیمارستان های استان البرز، با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده سازمان بسیج مداحان استان در رابطه با بیماری کرونا اظهار کرد: ارائه آموزش های مقابله با این ویروس با استفاده از مداحان نامی استان و با همکاری سازمان بسیج رسانه البرز به مردم صورت گرفته و اطلاع رسانی در این رابطه نیز در حال انجام است.

رئیس سازمان بسیج مداحان استان البرز در پایان اذعان کرد: مداحان مطرح البرزی در قالب فایل های صوتی و عکس نوشته به ویژه در فضای مجازی به کادر درمانی و بهداشتی استان که در خط مقدم مبارزه با این بیماری حضور دارند و در راستای ریشه کن کردن این ویروس تمام تلاش خود را به کار گرفته اند، خداقوت گفتند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.