خانه

سازمان بسیج مداحان

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:

خروش ملت ایران در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب معجزه این انقلاب است

سردار «سالاری» گفت:خروش ملت عزیز ایران در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب یک معجزه ای از معجزه های انقلاب است.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، سردار «اباذر سالاری» فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان صبح امروز در چهارمین همایش ملی نغمه سرایان اهل سنت کشور در ایام مبعث حضرت رسول(ص) ، اظهار داشت: استان هرمزگان به استان مقاومت در مقابل استکبار و استان مبارزه علیه استکبار جهانی معروف است، هرمزگان قریب به 1500 شهید والامقام را تقدیم تنومند شدن شجره مبارکه انقلاب کرده است انقلابی که چند روز پیش یکی از معجزه های بزرگش را شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه انقلابی که دشمنان نمی خواستند از همان بدو پیروزی پای گیرد، افزود: انقلابی که از ابتدای تولدش در مواجهه با توطئه های دشمنان بوده از تهدید و ترور تا 8 سال جنگ علیه مردم مظلوم تا تحریم های ظالمانه  و موضوعات مختلفی که همین امروز هم شاهد جنایت استکبار جهانی و همه اقوام و انصارش علیه نظام و انقلاب هستیم با همه این موضوعات شاهد خروش و تلالو نورانی این انقلاب به سراسر جهان هستیم.
سردار سالاری ادامه داد: خدا را شاکریم که با خروش ملت عزیز ایران در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب یک معجزه ای از معجزه های انقلاب را دیدیم.
وی تصریح کرد: به فرمایش سردار معروفی اگر مقایسه ای کنیم این حضور را با سال 97 به تعبیری باید گفت حضور مردم بیش از 50 درصد سال 97 بوده است و این افتخاری است برای ملت عزیز ایران که همیشه پای آرمانهایشان و امام عزیز و پای دستاوردهای این انقلاب و نظام بودند و هستند و خواهند بود.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: این حضور مردم پیامی داشت، پیامی که به استکبار و عوام و انصار و فتنه گران داخلی و خارجی این بود که ما تا پای جانمان پای ارزش ها و انقلابمان خواهیم ماند.
وی ضمن تشکر از بسیج مداحان و دست اندرکاران برگزاری این همایش ملی، اضافه کرد: خدا را شاکریم که میزبان عزیزانمان از اقصی نقاط با عنوان «همایش نغمه سرایان اهل سنت کشور» هستیم.
سردار سالاری در پایان خاطرنشان کرد: به کوری چشم دشمنان آنهایی که به دنبال این هستند،که وحدت اقوام و مذاهب ما را از بین ببرند ببینند و بدانند که دست در دست هم ملت عزیز ایران گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.