خانه

سازمان بسیج مداحان

سردار معروفی: شهید سلیمانی بزرگترین شخصیت تقریبی جهان اسلام است

معاون هماهنگ کننده‌ سازمان بسیج مستضعفین، در تبیین ویژگی‌های مکتب سلیمانی، گفت: شهید سلیمانی بزرگترین شخصیت تقریبی جهان اسلام است.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان،سردار حسین معروفی معاون هماهنگ کننده‌ سازمان بسیج مستضعفین، در چهارمین همایش ملی نغمه‌سرایان اهل سنت، ضمن تبریک ایام بعثت نبی مکرم اسلام(ص)، گفت: بعثت بزرگترین حدوث تاریخی است که برای سعادت بشری انجام شده و پیامبر با ورودشان به مدینه منوره و تشکیل حکومت اسلامی، اسلام را منتشر کردند و برای تقویت آن از بین انصار و مهاجرین نیروی تحت عنوان بسیج ایجاد کردند تا بقای نهضت حفظ شود.

وی افزود: امام عظیم الشان ما بعد از ۱۴۰۰ سال حدوث آفریدند و پیامبرگونه اسلام ناب محمدی(ص) را احیا کردند، چرا که در فلسطین بیشترین کسانی که به اهالی غزه ظلم کردند هم ‌کیشان و هم مذهبان آن‌ها بودند اما امام راهی را ایجاد کرد که شهید سلیمانی که یک شیعه است بیشترین دفاع را از فلسطین داشته باشد.
سردار معروفی، با اشاره به حماسه ۲۲ بهمن، عنوان‌کرد: در عملیات والفجر ۸ دنیا را متحیر کردیم و امسال نیز با رمز مبارک یا امیرالمؤمنین(ع) ملت بزرگ ایران والفجر دیگری را با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن رقم زدند و مجددا دنیا را متحیر کردند.

معاون هماهنگ کننده‌ی سازمان بسیج مستضعفین، بیان‌کرد: هر قوم و ملتی را با عقبه‌ی آن می‌سنجند، همه‌ی ملت ایران دل در گرو اهل سنت دارند و آن‌هایی که می‌گویند اهل سنت ارادت به اهل‌بیت ندارند، اهل سنت را نشناخته‌اند؛ آن‌ها اهل‌بیت را دوست دارند و تنها نحوه‌ی ابرازشان متفاوت است‌
وی با بیان اینکه دشمن پروژه‌ی انشقاق در قومیت‌ها را در دستورکار دارد، ابرازداشت: انقلاب اسلامی توسط یک قوم و یک مذهب به پیروزی نرسید، تمام اقوام به دعوت امام لبیک گفتند و انقلاب را به پیروزی رساندند و در جنگ قومیت‌ها که یک نمونه از آن در کردستان ایجاد شد مردم ۲۰ ماه از تمامیت خود دفاع کردند و دشمنان را بیرون کردند.
سردار معروفی با اشاره به دوران دفاع مقدس، اظهارداشت: در دفاع ۸ ساله همه اقوام و مذاهب سهیم هستند و بیشترین شهدای زن، مربوط به کردستان است در کردستان، گلستان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان، تعداد زیادی شهید از اهل‌سنت تقدیم شده است.
معاون هماهنگ کننده‌ی سازمان بسیج مستضعفین تاکید‌کرد: دشمن شهید سلیمانی را شهید کرد و یک قلب را از کار انداخت اما قلب ۸۰ میلیون ایرانی قلب شهید سلیمانی شد و ۲۵ میلیون نفر زیر تابوت شهید سلیمانی زجه زدند و این حماسه را نیز تمام اقوام و مذاهب خلق کردند و در فتنه‌ی اخیر نیز همین ملت با هوشمندی فتنه‌ها را کنار زدند.
وی با بیان اینکه شهید سلیمانی بزرگترین شخصیت تقریبیِ جهان اسلام است افزود: ما با اهل‌سنت به حدی اشتراکات داریم که اگر بر آن‌ها تمرکز کنیم هیچ جایی برای بحث نخواهد ماند چنانچه طبق باور شهید سلیمانی با وحدت می‌توان قدرت نرم برای مسلمین تولید کرد که این یک قاعده‌ی مسلم است

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.