خانه

سازمان بسیج مداحان

ارجونی: مداحان عهده دار تبیین ابعاد مختلف حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند.

نشست تخصصی مداحان و شعرای آئینی جوان و پیشکسوت در مشهد مقدس برگزار شد

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان؛ ارجونی مسئول سازمان بسیج مداحان و هيآت مذهبي کشور در چهاردهمین نشست تخصصی مداحان وشعرای آئینی جوان و پیشکسوت در مشهد مقدس اذعان داشت: در هیئت های اندیشه ورز جریانات متفاوتی از جمله حوزه تولید محتوا و جهاد تبیین به صورت تخصصی مورد بحق و بررسی و تبادل نظرقرار میگیرد. 

ارجونی در ادامه افزود: در کنار جهاد تببین دو جهاد دیگر هم داریم که نباید از آنها غافل شد و باید به آنها نیز به فراخور نیازهای جامعه، توجه ویژه داشته باشیم این دو جهاد نیز ۱-جهاد خدمت که شامل کمک های مومنانه جهیزیه، آزادی زندانیان... است و ۲-جهاد نشاط و امید آفرینی است که دشمن دنبال ناامید کردن مردم است و جامعه ستایشگر در این زمینه عهده دار مقابله با نقشه های شوم دشمن از طریق امید آفرینی و ایجاد شور و نشاط و پویایی در مخاطبین می‌باشند. 

مسئول سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشور در خصوص اهمیت حضور همه جانبه مردم ایران اسلامی در راهپیمائی ۲۲ بهمن گفت:  حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیار مهم است زیرا که همین حضور باعث نامیدی دوباره دشمن و از میان رفتن دسیسه ها و فتنه های دشمن همیشگی این انقلاب میشود و انتظار میرود مداحان اهل بیت علیهم السلام نیز در صفحات مجازی خود به تبیین ابعاد تاثیر حضور مخاطبین و مردم در راهپیمایی بپردازند و جامعه همخاطب خود را به حضور در آن  دعوت کنند. 

در پایان نیز سردار نجات جانشین قرارگاه ثارالله در این نشست تخصصی با تأکید بر اینکه دشمن برای تحت فشار قرار دادن ایران دنبال بهانه است گفت : دشمن با همه عده و عُده اش به میدان آمده و همیشه  در مواجهه با جمهوری اسلامی  شکست خورده است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.