خانه

سازمان بسیج مداحان

پیام تبریک مسئول سازمان بسیج مداحان به مناسب فرارسیدن هفته بسیج

مسئول سازمان بسیج مداحان به مناسب فرارسیدن هفته بسیج متن پیامی را صادر نمود

متن پیام به شرح ذیل است :

بسیج، شجره طیبه ای است که تا کنون توانسته با بهره گیری از نیروهای متعهد در صحنه های مختلف از 8 سال دفاع مقدس در دفاع از مرز بوم ایران اسلامی تا عصر امروز  در مقابله با هجمه‌های مختلف به ویژه هجمه فرهنگی شوم دشمنان نقش بسیار مهم و اساسی ایفا نماید.

بسیج مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملت ایران اسلامی است»؛ این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) نیز به زیبایی تجلی یافته که ایشان فرمودند: بسیج پاره تن ملت است.

امروز دشمنان قسم خورده انقلاب که به تصور باطل خود با پرآکنده ساختن سموم فکری و راه اندازی خط اغتشاش سعی دارند تا آسیب های جدی به نظام بزنند و موجب سلب آرامش از هموطنانمان شوند و در رویای پوچ خود به دنبال بردازی  نظام هستند، تمام هراس و وحشتشان از ظرفیت مردمی  و شکوهمندی است که تحت عنوان بسیج در ایران سراسر اسلامی تحت لوای تفکر ناب حسینی (ع) گسترانیده شده است و سپر روئین و نفوذ ناپذیر خود را که از تار و پود فرهنگ ایثار و شهادت بافته شده؛ در برابر تیرهای سهمناک استکبار و ایادی آن برای حفاظت از انقلاب اسلامی علم کرده است.

امسال در حالی به استقبال هفته پر خیر و برکت بسیج می رویم که آمریکا، صهیونیست کودک کش ، دولت مزدور سعودی و رسانه های تحت کنترلشان کمر به تجزیه این مرز و بوم بسته و از هیچ تلاشی برای نا امیدی ملت ایران دریغ نکرده است‌. اما باز هم این بسیجیان جان بر کف و همیشه در صحنه هستند که داوطلبانه در کنار نیروهای خدوم انتظامی سینه خود را سپر بلای ملت کرده اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بیش از 92000 شهید بسیجی خصوصا شهدای امنیت  که در حوادث و اغتشاشات اخیر با نثار خون مقدس خود این شجره طیبه را آبیاری نمودند، هفته بسیج و ۵ آذر سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص که در سنگرهای گوناگون نظام در جهت توسعه و آبادانی و حفظ و حراست آن کوشش می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق را مسئلت می نمایم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.