خانه

سازمان بسیج مداحان

بیانیه سازمان بسیج مداحان به مناسبت یوم الله 13 آبان

سازمان بسیج مداحان به مناسبت یوم الله 13 آبان و روز دانش آموز بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است :

سازمان بسیج مداحان وهیآت مذهبی کشور، به مناسبت فرارسیدن یوم الله 13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بدست دانشجویان پیروخط امام(ره) و روز دانش‌آموز، بیانیه ای را صادر کرد.
 ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه های عزت و آزادگی است.


امروز ملت های ستمدیده و زیر سلطه بیدار شده اندوبا تأسی از انقلاب پیروزمندانه اسلامی ایران به خیزش عظیم براندازی نظام سلطه و به دست گرفتن سرنوشت خود همت گماشته‌اند و حکومت‌های حاکمان دست نشانده غربی را یکی پس از دیگری از اریکه قدرت به زیر می‌کشند.بی تردید رمز بقا و موفقیت  نظام و انقلاب در مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم سلطه ، پایبندی به آرمان های  اصیل اسلام و تبعیت از ولایت فقیه و پیروی از رهنمود های حضرت آیت الله  خامنه ای(مدظله العالی) است


دست دارازی های اخیر آمریکا و پیش قراولش در حمله به زائران و مجاوران حرم نورانی حضرت شاهچراغ ، برملا شدن توطئه های مجازی دشمن قسم خورده این انقلاب ،و همچنین دسیسه های اخیر رژیم صهیونیستی در سطح منطقه نشان از این داشت که اقتدار ایران اسلامی  خاری در چشم دشمنان شده و همیشه به انحاء مختلف به دنبال توطئه و براندازی هستند اما صد البته دشمنان انقلاب اسلامی مفتضحانه شکست خواهند خورد.
همچنین مانور پر افتخار پاسداران انقلاب در خطه ارس و آذربایجان  ،نویدی بزرگ را برای امت اسلامی رقم زد و پیام رهبر عظیم الشان انقلاب امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) در خصوص افول غربی‌ها و مستکبران را به جهانیان مخابره شد تا بار دیگر لرزه به اندام آمریکا و هم پیمانانش بیافتد و  بدانند نصرت الهی بسیار بسیار نزدیک  است.


سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشور، ضمن گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره)، شهدای انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب، همراه و هم‌صدا با سایر اقشار ملت عاشورایی ایران اسلامی، آمادگی خود را برای رویارویی با استکبار جهانی در تمامی عرصه‌های دفاع از انقلاب و نظام اعلام می‌دارد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.