خانه

سازمان بسیج مداحان

پیام تقدیر سازمان بسیج مداحان کشوراز مداحان و هیآت مذهبی

سازمان بسیج مداحان کشور از مداحان و هیآت مذهبی در پی اقامه دو ماه عزاداری و تعظیم شعائر حسینی تقدیر و تشکر کرد

نجات اهل عالم با حسین است

مکتب عاشورا درسی به بلندای تاریخ است ؛بی تردید جهان امروز بیش از هر زمانی نیازمند اشاعه اندیشه‌های حسینی و مکتب عاشورایی است و برای یکایک شیعیان و دلدادگان حضرت امام حسین (ع) واجب است تا با الگو گرفتن از مشی «هل من ناصرا ینصرنی» این فرهنگ که شهادت با عزت بهتر از حیات در ذلت است را، معنا کنند و اشاعه نمایند.

حماسه عاشورا و قیام سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) جلوه‌ای تمام عیار از رشادت‌ها، شجاعت‌ها و ایستادگی‌هاست که هر ساله حرارت عشق و ارادت عاشقان و دلسوختگان آل الله  تصویری از شعائر حسینی را در قاب تاریخ ماندگار می‌سازد و آموزه‌های حسینی را در جان و روح مردم نهادینه می‌سازد.

بی تردید رهنمود داهیانه رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله‌العظمی امام‌خامنه‌ای (حفظه‌الله) در هدایت مومنین و ترسیم خط‌مشی عزادرای‌ها و قرار دادن هیآت مذهبی به عنوان مرکز جهاد تبیین، تکیف را بر همگان  علی الخصوص عزاداران اهل بیت (ع) روشن می نماید.

سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشور از تمامی مداحان، مدیران و دست اندرکاران هیآت مذهبی، ائمه جمعه و جماعات، روحانیون و وعاظ، پیرغلامان ،هیئت امنای مساجد و حسینیه‌ها، تمامی عوامل اجرایی و کلیه سوگواران حسینی که با تبعیت از فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در محرم و صفر امسال نیز اقامه عزا نموده و در تعظیم هرچه باشکوه تر شعائر حسینی خوش درخشیدند و همچنین با حضور چندین میلیونی خود در اعلام انزجار از اقدامات فتنه گران و آشوبگران ، رهرو بصیرت حسینی و زینبی شده و با امام و انقلاب خود عهدی دوباره بستند، تقدیر و تشکر می‌نماید.

اللّهُمَّ وَفِّقنا لِما تُحِبُ وَ تَرضي

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.