خانه

سازمان بسیج مداحان

مراسمات عزاداری شبانه در موکب‌های زنجان با حضور مداحان برگزار می‌شود

مسئول بسیج مداحان استان زنجان گفت: مراسمات عزاداری شبانه در موکب‌های زنجان با حضور مداحان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، جلیل محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان، اظهار داشت: با نزدیک شدن به اربعین حسینی روز به روز به تعداد زائران در عراق افزوده می‌شود و در همین راستا برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شد تا اکثر موکب‌ها به طور شبانه مراسمات عزاداری با حضور مداحان برگزار کنند.

وی با بیان اینکه موکب‌های زیادی از زنجان در کشور عراق برپا شده‌اند، مطرح کرد: این موکب‌ها برنامه‌های ویژه‌ای به‌شکل شبانه برای زائران دارند و مداحان زنجان در این موکب‌ها برنامه‌های خود را برگزار می‌کنند.

مسئول بسیج مداحان استان زنجان گریزی به برنامه عزاداری هیئت ثارالله زنجان در کربلا زد و گفت: برنامه عزاداری هیئت ثارالله از‌ امشب تا اربعین بعد از نماز مغرب و عشاء با مداحی مهدی رسولی  برگزار خواهد شد. همین طور در روز اربعین مراسم عزاداری این هیئت بعد از نماز ظهر و عصر برگزار می‌شود.

وی به دیگر برنامه دیگر مداح معروف زنجان اشاره کرد و گفت: سید یوسف شبیری با هیئت فاطمیون به مراسم اربعین اعزام شده‌ است و در چند روز گذشته در حرم حضرت علی(ع) مراسم روضه و سینه‌زنی برگزار کردند. همین طور قرار است از امروز تا اربعین مراسمات عزاداری خود را در بین‌الحرمین برگزار کنند.

محمدی افزود: جواد رسولی و دیگر مداحان مشهور زنجان هم در کشور عراق حضور دارند و به طور شبانه در موکب‌های زنجان مراسمات عزاداری خود را برگزار می‌کنند.

انتهای پیام/ح

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.