خانه

سازمان بسیج مداحان

در شهرکرد و بروجن برگزار شد؛

کارگاه آموزشی ستایشگری فاطمی

به همت سازمان بسیج مداحان استان و کانون های بسیج مداحان شهرستان های شهرکرد و بروجن کارگاه آموزش مداحی ستایشگران فاطمی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، در راستای ارتقای سطح مهارتی مداحان خواهر استان و ارتقاع آمادگی برگزاری هدفمند روضه های خانگی درماه های  محرم و صفر کارگاه آموزش مداحی ستایشگران فاطمی با حضور بیش از 80 نفر از مداحان این دو شهرستان در پایگاه حضرت صدیقه سلام الله علیها مسجدجامع شهرکرد و نیز سالن اجتماعات سپاه ناحیه بروجن برگزار شد.

سرکار خانم رمضان پور از اساتید مداحی و دعوت شده از اصفهان در این کارگاه با بیان نکات فنی در اداره روضه های خانگی به نقش مداحان خواهر در تبیین سبک زندگی به ویژه در موضوعات حجاب و عفاف و نیز فرزند آوری پرداخت .

شایان ذکراست: با توجه به فصل تابستان برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، همچنین در آستانه ماه محرم کلاس های  آموزشی در سطوح مختلف در استان در حال برگزاری می باشد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.