خانه

سازمان بسیج مداحان

ارجونی :هدف از برگزاری مجالس مذهبی صرف اشک گرفتن از مستمع نیست

مراسم جشن دهه ی کرامت و تجلیل از نوگلان زینبی و هم نامان حضرت معصومه سلام الله علیها توسط حلقه های ذاکرین، خواهران بسیجی با حضور حاج یوسف ارجونی ریاست سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی کشور پنج شنبه ۰۱/۳/۱۹ در مکان آموزشی حلقه های ذاکرین خواهر سازمان بسیج مداحان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان،مراسم جشن دهه ی کرامت و تجلیل از نوگلان زینبی و هم نامان حضرت معصومه سلام الله علیها توسط حلقه های ذاکرین، خواهران بسیجی با حضور یوسف ارجونی ریاست سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی کشور پنج شنبه ۰۱/۳/۱۹ در مکان آموزشی حلقه های ذاکرین خواهر سازمان بسیج مداحان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد. 

 

 ارجونی ریاست سازمان بسیج مداحان کشور ،ضمن تبریک ایام دهه کرامت و با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری (حفظه الله )درباره مسئولیت مداحان در جهاد تبیین گفت : شما مداحان به عنوان یک مداح در بحث جهادتبیین رسالتی دارید، هرفردی که دلسوز نظام باشد،در هر جایگاه و صنف ومجموعه ای که باشد، باید نسبت به تبیین موضوعات مربوط به حوزه خود اقدام کند.

وی با تاکید براین نکته که شکل هیئت در گذشته چگونه بوده و اکنون چگونه است، ادامه داد : باید هوشیار باشیم و بدانیم امروز دشمن در حوزه ستایشگری چه اهدافی را دنبال می کند.

 

وی اذعان داشت : هدف از برگزاری مجالس مذهبی برای یک مداح صرف اشک گرفتن از مستمع نیست. 

این مقام مسئول گفت : رسالت مداحان بسیار گسترده وعمیق است ، چرا که ظرفیتی چون مجالس اهل بیت (ع ) را دراختیار دارند واز این ظرفیت می توانندبا توجه به شناخت مسائل روزوحربه هایی که دشمنان ضد انقلاب و اسلام به کارمی گیرند، استفاده مفید در جهت شکست و ناکامی دشمنان و بدخواهان این نظام و مردم داشته باشند.

 

یوسف ارجونی با عنوان این موضوع که در منطقه ما چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است و اینکه سالیان سال استکبار جهانی ملتهای مظلوم و مردم بی گناه را به خاک و خون کشیده است، اضافه کرد:هدف دشمن برای جامعه مداح ،پرداختن مداحان به مداحی به دور از تبیین و بصیرت افزایی است.

ریاست سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی کشور گفت :امروز اگر تمام تلاش دشمن این است که مردم مارا نسبت به نظام ناامید کند وناامیدی را در جامعه ترویج دهد ، شما به عنوان ستایشگران و مداحان وظیفه داریددر مجالس اهل بیت (ع ) از مجالس خانگی گرفته تا فضای هیئت این نقشه و حربه دشمن رابرای مستمعین و مردم تبیین و تبلیغ کنید.

وی اذعان داشت : اگر بنا است جامعه روی پای خود بایستد و زیر بار ظلمت نرود و شعار "هیهات من الذله "امام حسین (ع )برکرسی حقیقت بنشیند هیچ راهی نیست جز اینکه در برابر سختی ها و ناملایمات مقاومت داشته باشد.

وی با اشاره به رسالت و مکتب عاشورا خطاب به مداحان افزود:حال با آن نگاه عمیقی که شما به جلسات روضه دارید. این فرهنگ،فرهنگ ناب عاشورایی را جاری کنید، چرا که برای ایستادن در مقابل زورگو و استکبار باید از تمام وجود مایه گذاشت.

این مراسم با تقدیم هدایایی به نوگلان زینبی و هم نامان حضرت معصومه (سلام الله علیها ) خاتمه یافت.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.