خانه

سازمان بسیج مداحان

بیانیه سازمان بسیج مداحان به مناسبت فرارسیدن یوم الله قدس

سازمان بسیج مداحان به مناسبت فرارسیدن یوم الله قدس بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل میباشد:

 نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و یوم الله قدس از تدابیر ماندگار و جهانی امام راحل ره بود که توانست در جهان اسلام مزین شود و سبب ماندگاری هر ساله نهضت مقاومت فلسطین و نمایان شدن بیش از پیش جنایت کوردلانه رژیم غاصب صهیونیستی در سطح مجامع بشری شده است.

مقاومت مردم فلسطین در این سال ها علی الخصوص در سال گذشته نشان داد که این رژیم به آخر عمر خود رسیده است و طبق بیانات رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای عزیز مدظله العالی در خصوص محو شدن اسرائیل در آینده ای نه چندان دور رقم خواهد خورد.

همچنین دوراندیشی رهبر کبیر انقلاب سبب شده نه تنها چهره مظلوم و بیدار فلسطین در سطح جهان پایدارتر بماند بلکه باعث روشن شدن دسیسه‌های رژیم سفاک صهیونیست بر همگان هم شد.

در حقیقت شرکت مسلمانان در راهپیمایی روز قدس باعث ایجاد همدلی و اتحاد میان شیعه و سنی در سطح جهان است که با سر دادن ندای هیهات من الذله و مرگ بر اسرائیل و اعلام انزجار از جنایات رژیم کودک کش اسرائیل، این نکته را به سراسر دنیا می رساند که اسرائیل، این غده سرطانی منطقه، هیچ گاه نمی تواند میان امت اسلامی جدایی بیندازد و بایستی از سطح روزگار محو شود.

بی شک تمامی اقدامات تروریستی و تکفیری در منطقه مانند به شهادت رساندن دو تن از روحانیون در حرم رضوی و یا حوادث تروریستی در کشور افغانستان از اتاق فکر و کنترل این رژیم غاصب بر می خیزد .

اینک سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی کشور ضمن گرامیداشت یوم الله قدس اعلام می دارد علاوه بر حضور همه جانبه خود در عرصه جهاد تبیین و روشنگری دسیسه‌های این رژیم سفاک در تمام برنامه‌های خود، امت واحده اسلامی در سراسر جهان را به حضور در راهپیمایی روز جمعه ۹ اردبیهشت ماه و سر دادن شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا دعوت میکند

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.