خانه

سازمان بسیج مداحان

مداح نوجوان و جوان در استان مرکزی تربیت می‌شود / رویکرد هیئات مذهبی استان مرکزی در سال ۱۴۰۱ تحقق جهاد تبیین است

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه ۳۰۰ مداح نوجوان و جوان در استان مرکزی تربیت می‌شود گفت: رویکرد هیئات مذهبی استان مرکزی در سال ۱۴۰۱ تحقق جهاد تبیین است.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان از اراک ، ابوالفضل ربیعی عصر امروز در حاشیه هیئت اندیشه‌ورز این سازمان با اشاره به رویکرد بسیج مداحان استان مرکزی اظهار داشت: با توجه به مطالبه مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین رویکرد هیئات مذهبی در سال 1401 تحقق جهاد تبیین است و هیئت های مذهبی نقش موثری در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان در جنگ شناختی دارند.

وی افزود: یکی دیگر مهمترین برنامه بسیج مداحان تربیت مداح در تراز انقلاب اسلامی است و هیئت ها به پایگاه های تربیت مداح انقلابی و جهادی تبدیل خواهند شد که در این راستا باید اشعار، رفتار، اندیشه ها و عملکرد هیئت ها و مداحان در تراز اندیشه های امامین انقلاب و گفتمان انقلاب اسلامی باشد.

ربیعی بیان کرد: ترویج و تقویت سبک زندگی اسلامی از دیگر اولویت های بسیج مداحان است و هیئت ها به عنوان تریبون های اثرگذار با تولید محتوای فاخر باید نقش آفرینی موثر داشته باشند.

وی ادامه داد: تشکیل هیئت اندیشه ورز و سازماندهای 26 گروه جهادی در راستای نقش آفرینی بسیج مداحان برای اجرای ماموریت ها و خدمت صادقانه به مردم در استان مرکزی است که در ابعاد مختلفی فعالیت ها اجرا خواهند شد.

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله استان مرکزی اضافه کرد: در راستای تربیت مداح در تراز انقلاب اسلامی دوره های تربیتی برای سنین مختلف در سطح استان در حال برگزاری است که در اولین مرحله تربیت بیش از 300 مداح نوجوان و جوان در دستور کار قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: در راستای کمک به اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا نهضت کمک مومنانه راه اندازی شد که تاکنون بیش از 2 هزار بسته معیشتی میان جامعه هدف توزیع شده و به مناسبت ماه مبارک رمضان نیز 300 بسته معیشتی توزیع می شود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.