خانه

سازمان بسیج مداحان

بیانیه سازمان بسیج مداحان در ۱۲ فروردین

سازمان بسیج مداحان به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشور در سالروز یوم الله ۱۲ فروردین به شرح زیر است:

١٢ فروردین از روزهای پر اهمیت تاریخی ایران اسلامی است که در آن ملت انقلابی با رأی قاطع ۹۸.۲ درصدی خود، علاوه بر تضمین نظام سیاسی، جمهوریت یک حکومت مردم سالار را پی ریزی کردند.

در این روز مردم با لبیک به نداى رهبر خود پایه‌هاى نظام اسلامى را تثبیت کردند و برای استمرار و تداوم آن شهیدان زیادی تقدیم شده است.

دشمنان این مرز و بوم با طراحی توطئه‌های مختلف از جمله جنگ تحمیلی، ترور شخیصت‌های سیاسی، تحریم اقتصادی و … سعی در خدشه دار نمودن استقلال این ملت هوشیار را داشته و دارند.

اما با تمامی این دسیسه ها و توطئه ها ، همگان بایستی، دست در دست هم برای تعالی "جمهوری اسلامی ایران" تلاش کنیم و سال 1401 را که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید؛ دانش بنیان‌؛ اشتغال آفرین تعیین و آحاد ملت و مسئولان به پویایی و تلاش برای افزایش کیفی و کمی محصولات دانش بنیان و ظرفیت سازی و به کارگیری حداکثری از سرمایه های انسانی به ویژه جوانان با استعداد و با  انگیزه فراخوانده شده اند در حالی به پایان رسانیم که نتایج عملی و ملموس در این عرصه سرنوشت ساز برای اقتصاد ملی حاصل شده باشد. 

در این میان، فعالیت های تبیینی مشروط بر آن که این روند را تسریع بخشیده و در قالب همکاری تنگاتنگ با جامعه فناوران و کارآفرینان و در مسیر رفع نیازهای آن ها شکل بگیرد، قطعا اثرگذار و مطلوب خواهد بود.

سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشور با پاسداشت یاد حضرت امام خمینی(قدس سره) و شهدای گرانقدر انقلاب اعلام میدارد کما فی السابق با همه توان در کنار آحاد ملت در خدمت شجره طیبه جمهوری اسلامی بوده و با اعتقاد عمیق به مسئله جهاد تبیین که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) تاکید شده، همه بنیه خود را برای تحقق اهداف انقلاب در سال "تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی " بکار خواهد بست.

در پایان شایان ذکر است در راه حفظ نظام و انقلابی که ملت بزرگوار ایران که خود آن را بوجود آورده و در طول ۴ دهه گذشته با حضور در تمامی صحنه‌ها، تداوم آن را خواسته اند، از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهیم کرد و تا پای جان از این اساس اصل “جمهوریت” و “اسلامیت” دو اصل جدا ناپذیر در نظام حکومتی ایران محافظت خواهیم کرد

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.