خانه

سازمان بسیج مداحان

بزرگداشت سردار و همرزمانش از سوی رهبر انقلاب

پنجشنبه 19 دی 1398 | 09:22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، به نقل از پایگاه اطّلاع‌رسانی دفتر مقام معظّم رهبری، مراسم بزرگداشت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مجاهد بزرگ ابومهدی المهندس و دیگر شهیدان جنایت رژیم تروریستی آمریکا در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

میثاق جوانان ۱۲۰ ملیت جهان با شهید سپهبد سلیمانی برگزار شد

یکشنبه 15 دی 1398 | 10:05

به گزارش پایگاه بسیج مداحان، این اجتماع عظیم به همت شباب المقاومة و با حضور طلاب و جوانان انقلابی از سراسر جهان در حالی امشب در مصلی قدس قم برگزار شد که در جای جای جهان مراسم‌های عزاداری برای شهدای جبهه مقاومت برگزار شد.

در این اجتماع عظیم شرکت کنندگان با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خواستار گرفتن انتقام شدید از عوامل به شهادت رساندن سردار سلیمانی و یاران باوفایش شدند.

یادواره شهدای مدافع حریم امنیت در حرم حضرت معصومه(س)

پنجشنبه 12 دی 1398 | 11:19

به گزارش پایگاه خبری بسیج مداحان، این یادواره با همکاری مشترک نهاد‌هایی چون آستان حضرت معصومه(س)، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و ارتش برگزار و در آن از تعدادی از خانواده‌های معظم شهدای امنیت تجلیل می‌شود.

میثم مطیعی در یادواره شهدای مدافع وطن در قم‌ ‌می‌خواند

یکشنبه 8 دی 1398 | 13:34

به گزارش پایگاه خبری بسیج مداحان، حرم حضرت معصومه (س) همزمان با فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی و هفته بصیرت دو ویژه برنامه را برگزار خواهد کرد. 

براساس این گزارش، روز ۸ دی‌ماه ویژه برنامه گرامیداشت یوم الله ۹ دی با سخنرانی حجت‌الاسلام ماندگاری و مدیحه‌سرایی عباس حیدرزاده و امیر عباسی برگزار خواهد شد.