خانه

سازمان بسیج مداحان

مسئول سازمان بسیج مداحان روز بسیج اصناف را تبریک گفت

چهارشنبه 4 تیر 1399 | 09:35

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، یوسف ارجونی، مسئول سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور روز بسیج اصناف را تبریک گفت. متن این پیام بشرح ذیل می باشد:

 

برادر ارجمند جناب آقای دکتر غلامرضا حسن‌پور

مواضع جمعی از ستایشگران اهل بیت پیرامون انتخابات مجلس شورای اسلامی

دوشنبه 28 بهمن 1398 | 12:23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، جمعی از ستایشگران اهل بیت با تاکید بر حضور حداکثری مردم در  انتخابات مجلس شورای اسلامی و تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی مواضع خود را به شرح ذیل اعلام کردند:

پیام تسلیت ارجونی درپی درگذشت پدر مسئول بسیج مداحان گیلان

شنبه 28 دی 1398 | 08:39

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، یوسف ارجونی، مسئول سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور در پیامی درگذشت پدر بزرگوار مصطفی منزوی مسئول بسیج مداحان استان گیلان را تسلیت گفت.


متن پیام به این شرح است: 

نهادهای مداحی به جای جزیره‌ای کار کردن، هم‌افزا شوند

سه شنبه 24 دی 1398 | 15:47

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان،  پنجمین نشست شورای مشورتی ستایشگران اهل‌بیت(ع) با موضوع عوامل منزلت‌افزا و منزلت‌کاه جایگاه اجتماعی مداحان صبح امروز سه‌شنبه ۲۴ دی‌ماه در بنیاد دعبل خزاعی برگزار شد.

جامعه ستایشگران مذهبی از اقدام موشکی سپاه علیه مواضع آمریکا قدردانی کرد

چهارشنبه 18 دی 1398 | 16:57

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، در بیانیه ای جامعه ستایشگران مذهبی و هیآت مذهبی کشور از اقدام موشکی سپاه علیه مواضع آمریکا قدردانی کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد؛

بسم الله القاصم الجبارین

ستایشگران به تبیین و آگاه سازی حماسه 9 دی بپردازند

شنبه 7 دی 1398 | 08:14

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، یوسف ارجونی مسئول سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی در اختتامیه دوازدهمین همایش مداحان و شعرا با بیان این مطلب که در فتنه 88 هیآت و مداح‌ها همه کاره و خاموش کننده فتنه شدند افزود: اکنون نیز جامعه ستایشگری با بصیرت سیاسی خود می‌تواند نقش موثری را در آگاهی بخشی به جا

تربیت نسل انقلابی یکی از اولویت‌های بسیج مداحان می‌باشد

پنجشنبه 28 آذر 1398 | 11:49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان؛ یوسف ارجونی مسئول سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشوردر همایش هم‌اندیشی ذاکران و ستایشگران اهل بیت(ع) سیستان و بلوچستان در مشهد مقدس گفت: هرجایی که انقلاب اسلامی و نظام نیاز به کمک داشته بسیج پیش قدم شده و ورود جدی داشته است.