خانه

سازمان بسیج مداحان

«انقلابی‌گری» و «کمک به محرومان» ویژگی‌ برجسته نخستین شهید مدافع حرم گیلان بود

پنجشنبه 11 اردیبهشت 1399 | 16:36

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، مصطفی منزوی مسئول سازمان بسیج مداحان استان گیلان با گرامیداشت 10 اردیبهشت سالروز شهادت نخستین شهید مدافع حرم استان گیلان شهید امیررضا علیزاده اظهار داشت: ایمان و اخلاص در کار، ولایتمداری و انقلابی‌گری از جمله ویژگی‌های شاخص و مهم نخستین شهید مدافع حرم گیلان بود که وی را برجسته کرد.

بسته‌های معیشتی بین پیرغلامان حسینی توزیع می‌شود

دوشنبه 18 فروردین 1399 | 08:36

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، مصطفی منزوی مسئول سازمان بسیج مداحان استان گیلان از تهیه و توزیع 100 بسته معیشتی بین پیرغلامان حسینی با تمهید فرماندهی سپاه قدس گیلان خبر داد و اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا به برخی از اقشار جامعه آسیب‌های جدی وارد کرد بنابراین کمک و حمایت از آنان به روش‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته است.

مشارکت هیئت‌های مذهبی در تهیه و توزیع بسته‌های خوراکی در بیمارستان‌های گیلان

چهارشنبه 28 اسفند 1398 | 11:10

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، مصطفی منزوی گفت: جهاد شبانه‌روزی اعضاء هیئت‌های مذهبی، روحانیون و مداحان برای کمک به مردم و بیمارستان‌های استان گیلان را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: تهیه و توزیع بسته‌های خوراکی در بیمارستان‌های گیلان از جمله کارهایی است که توسط این گروه‌ها در حال انجام است.

نقش جهادی هیئت‌های مذهبی استان در تولید لباس‌های ایزوله بیمارستان‌ها

دوشنبه 26 اسفند 1398 | 10:51

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، مصطفی منزوی با بیان اینکه هیئت‌های مذهبی گیلان به صورت کاملاً خودجوش به کمک مردم و کادر درمانی برای مبارزه با ویروس کرونا آمده‌اند اظهار داشت: ضدعفونی کردن شهرها و محلات و نقش‌آفرینی در تولید البسه ایزوله بیمارستانی تنها گوشه‌ای از اقدامات گسترده هیئت‌های مذهبی است.

«نشست کتاب‌خوان فاطمی» در رشت برگزار شد

یکشنبه 13 بهمن 1398 | 20:13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، نشست کتاب‌خوان فاطمی ویژه مداحان صبح امروز به‌همت سازمان بسیج مداحان سپاه قدس گیلان و اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی این استان در رشت برگزار شد.

فعالیت ۳۰۰ نوجوان مداح در گیلان

یکشنبه 13 بهمن 1398 | 08:58

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  بسیج مداحان، مصطفی منزوی از شناسایی ۳۰۰۰ مداح در استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: در این تعداد ۱۵۰۰ مداح تحت پوشش سازمان بسیج مداحان سپاه قدس گیلان قرار دارند که برای افزایش آنان برنامه داریم.

نشست کتابخوان فاطمی برگزار می‌شود

شنبه 12 بهمن 1398 | 15:41

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان؛ در راستای تعظیم شعائر اهل بیت علیهم السلام و در دهه فجر انقلاب اسلامی نشست کتاب خوان فاطمی با حضور مداحان، ستایشگران و شاعران آئینی با مشارکت سازمان بسیج مداحان سپاه قدس گیلان و اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار می گردد.

مراسم «شب شعر فاطمی» در استان گیلان برگزار شد

دوشنبه 7 بهمن 1398 | 22:20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، همزمان با در پیش بودن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به همت ستاد مردمی فاطمیه، سازمان بسیج مداحان استان گیلان و اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان مراسم شب شعر فاطمی با مشارکت شعرای آئینی، مداحان و ذاکران اهل‌بیت(ع) و با سخنرانی امام جمعه رودسر برگزار شد.

بخش مهمی از راهبرد تحقق بیانیه گام دوم انقلاب بر عهده مداحان است

دوشنبه 7 بهمن 1398 | 22:13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، مصطفی منزوی امروز در همایش شعر فاطمی این شهرستان که به همت سازمان بسیج مداحان استان گیلان برگزار شد اظهار داشت: بخش مهمی از راهبرد تحقق بیانیه گام دوم انقلاب که ترویج سبک زندگی اسلامی از جمله مؤلفه‌های آن محسوب می‌شود بر عهده مداحان و شعرای آئینی است.

پیشکسوتان نقش مهمی در بصیرت افزایی جامعه ستایشگری دارند

دوشنبه 9 دی 1398 | 13:35

مصطفی منزوی مسئول سازمان بسیج مداحان استان گیلان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان گفت:  بعد از اهانت به امام حسین(ع) در عاشورای سال 88 ، مردم در روز 9 دی به خیابان ها آمدند و انزجار خودشان را از سران فتنه اعلام کردند.