خانه

سازمان بسیج مداحان

مردم به اقدامات جهادی هیآت نگاه مثبتی دارند

چهارشنبه 21 اسفند 1398 | 13:16

رحمان نوازنی مداح اهل بیت در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج مداحان در خصوص اقدامات انجام شده هیئت کربلای بیت المهدی در استان البرز گفت: شیوع ویروس کرونا اغلب مردم را در سطح کشور درگیر خود کرده است و هیئت کربلای بیت المهدی به تبعیت از مراجع عظام تعطیل شد، اما برای اینکه فاصله‌ای با مردم نداشته باشیم گروه‌های جهاد

نهادهای مداحی به جای جزیره‌ای کار کردن، هم‌افزا شوند

سه شنبه 24 دی 1398 | 15:47

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان،  پنجمین نشست شورای مشورتی ستایشگران اهل‌بیت(ع) با موضوع عوامل منزلت‌افزا و منزلت‌کاه جایگاه اجتماعی مداحان صبح امروز سه‌شنبه ۲۴ دی‌ماه در بنیاد دعبل خزاعی برگزار شد.

جامعه ستایشگران مذهبی از اقدام موشکی سپاه علیه مواضع آمریکا قدردانی کرد

چهارشنبه 18 دی 1398 | 16:57

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، در بیانیه ای جامعه ستایشگران مذهبی و هیآت مذهبی کشور از اقدام موشکی سپاه علیه مواضع آمریکا قدردانی کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد؛

بسم الله القاصم الجبارین

تربیت نسل انقلابی یکی از اولویت‌های بسیج مداحان می‌باشد

پنجشنبه 28 آذر 1398 | 11:49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان؛ یوسف ارجونی مسئول سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشوردر همایش هم‌اندیشی ذاکران و ستایشگران اهل بیت(ع) سیستان و بلوچستان در مشهد مقدس گفت: هرجایی که انقلاب اسلامی و نظام نیاز به کمک داشته بسیج پیش قدم شده و ورود جدی داشته است.

جمعی از مداحان به عیادت موسوی قهار رفتند

یکشنبه 10 آذر 1398 | 22:02

به گزارش پایگاه خبری بسیج مداحان، جمعی از مداحان و پیرغلامان اهل بیت(ع) عصر امروز یکشنبه ۱۰ آذرماه با حضور در بیمارستان امیراعلم تهران از استاد سید قاسم موسوی قهار قاری قرآن، مناجات‌خوان و مداح اهل بیت (ع) عیادت کردند.

سید قاسم موسوی قهار از ۶ آذرماه به دلیل عفونت و وجود غده سرطانی در گلوی خود در بیمارستان بستری شده و روند درمان وی در حال پیگیری است.

منبع : فارس