بیانیه سازمان مداحان

باز هم اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

نسخه مناسب چاپ
بیانیه سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی پس از حماسه پرشکوه ملت شریف ایران اسلامی

 

به گزارش سازمان بسیج مداحان :

خداوند قادر و متعال را سپاسگذاریم که یکبار دیگر به ملت شریف، شهید پرور، ولایت مدار و غیرتمند ایران اسلامی، توفیق داد که در تبعیت از آیه شریفه "اِن تَنصُرواالله ینصرکم ثبت اقدامکم" گام برداشته و در لبیک به فرمان حکیمانه نائب امام عصر(عج) امام خامنه ای(مدظله العالی) مبنی بر رقم زدن حماسه پرشکوه سیاسی و به پاسداشت مقام شافع بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(قدس سره) و شهیدان والامقام ایران اسلامی، این چنین خیره کننده و با شکوه بدرخشند.

چشم جهانیان و ملت های آزادی خواه و همه مستضعفان جهان محور حرکت بی بدیل و جهان مشمول مردمی بود که در بیست و چهارم خرداد ماه ثابت کردند که هنوز در عرصه مردم سالاری دینی و حضور در صحنه مقاومت علیه استکبار جهانی ممتازند.

ما مفتخران به پوشیدن خلعت مقدس ستایشگری آستان ولایت و امامت و مداحان اهل بیت عصمت وطهارت اعلام می داریم که : آفرین بر شما مردم، آفرین بر شما مردمی که امت محمٌدید. طلایه داران اسلام ناب هستید و یگانه پرچمداران عدالت طلبی و ظلم ستیزی در عالم، همان درسی که از سیدالشهدا(ع)  آموختید و همان مکتبی که از قیام سرخ حسینی و انتظار ظهور مهدی موعود(عج) به ارث برده اید.

مردم ایران یکبار دیگر به بدخواهان و دشمنان ستم خورده انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت کردند که در صحنه مبارزه همچون ید واحدند و در راه اعتلای ارزشها و منویات مولایشان امام خامنه ای (مدظله العالی) ذره ای اهل تسامع و تأهل نیستید.

در این انتخابات برنده اصلی مردمند برنده اصلی جمهوری اسلامی است و برنده اصلی گفتمان انقلاب است.

ما مداحان آل الله به رهبری فرزانه و حکیمانه امام خامنه ای(مدظله العالی) می بالیم و به داشتن مردمی اینچنین ولایت مدار و غیرتمند افتخار می کنیم و امیدواریم مسئولان خدمتگزار نظام نیز از این حرکت حماسه سیاسی در راستای رقم خوران حماسه اقتصادی گام بردارند.

انتهای پیام/

خبرهای تازه