خانه

سازمان بسیج مداحان

ارجونی: باید تمام تلاش خود را برای تحقق دولت اسلامی بکار ببریم

رئیس سازمان بسیج مداحان کشور گفت: امروز همه ما در مجموعه بسیج به ویژه مداحان و ستایشگران که جامعه ای اثرگذار و اثربخش هستند باید با بسیج امکانات و ظرفیت ها، تمام تلاش خود را برای تحقق دولت اسلامی بکار ببریم

به گزارش سازمان بسیج مداحان، یوسف ارجونی، رئیس سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشور در دیدار با اعضای کانون بسیج مداحان شهرستان نظرآباد گفت: جامعه مداحان و ستایشگران باید در مواقع مورد نیاز انقلاب و نظام وارد عمل شوند و مجموعه ها، سازمان ها، نهادها، دستگاه ها و مردم را نیز به دفاع از انقلاب ترغیب و راه را برای آن ها هموار کنند.
وی با اشاره به اقدامات خوبی که از دو سال گذشته تاکنون در سطح کشور انجام شده است، افزود: موفق شدیم سازمان بسیج مداحان را به عنوان عضو حقوقی به عضویت کانون مداحان سازمان تبلیغات اسلامی در بیاوریم. همچنین برای نخستین بار ساختار و سازمان کانون های بسیج مداحان را در شهرستان ها برنامه ریزی و ابلاغ کردیم.
ارجونی از افزایش اعتبار کانون های شهرستانی خبر داد و بیان کرد: طی مدتی که سایه ویروس کرونا بر سر مردم و کشور سنگینی می کند، این سازمان بهترین عملکرد را داشته است که از جمله اقدامات آن می توان به برگزاری مراسمات با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، کمک به بیماران کرونایی، کمک های مؤمنانه، ضدعفونی مساجد، حسینیه ها و معابر و آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اشاره کرد.
رئیس سازمان بسیج مداحان کشور مطرح کرد: با توجه به اینکه در آستانه ماه محرم قرار داریم، باید با تمام توان برای رقم زدن محرمی پرشور برنامه ریزی کنیم. جلسات عزاداری و شادی اهل بیت (ع) آن چیزی است که به مردم آرامش روحی و روانی می بخشد بنابراین باید تمام تلاش خود را برای هرچه پرشورتر برگزار شدن این مراسمات آن هم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بکار گیریم.
وی تأکید کرد: امروز همه ما در مجموعه بسیج به ویژه مداحان و ستایشگران که جامعه ای اثرگذار و اثربخش هستند باید با بسیج امکانات و ظرفیت ها، تمام تلاش خود را برای تحقق دولت اسلامی بکار گیریم.
انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)