خانه

سازمان بسیج مداحان

بیانیه سازمان بسیج مداحان البرز در ۱۲ فروردین

بیانیه سازمان بسیج مداحان البرز در ۱۲ فروردین

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، بیانیه سازمان بسیج مداحان استان البرز به مناسبت 12 فروردین به شرح ذیل است.

 با سلام و درود به روان پاک شهدای والامقام و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و تقارن سال جدید با اعیاد شعبانیه و متبرک شدن سال ۱۴۰۰ به دو عید نیمه‌شعبان و جشن ولادت حضرت، ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که با درایت رهبر معظم انقلاب «مد ظله العالی» *سال"تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها"* نام گرفت.

  *12 فروردين* مناسبتی مهم در تاريخ ايران اسلامي است كه در اين روز مردم ساختار سياسي و بنيان منحوس رژيم پهلوي را برچیدند و *نظام مقدس جمهوري اسلامي ایران* برخاسته از خواست ملی و اراده و آراء مردمی مستقر شد. 

 اکنون در طلیعه دهه پنجم *جمهوری اسلامی*، بحمدالله تاثيرات نظام مردم‌سالاری دینی را به وضوح در تغييرات نظام بين الملل بويژه در خاورميانه مشاهده مي كنيم، كه با اهداف استعمارگران همسو و سازگار نيست و دشمني آنان را عليه حكومت جمهوري اسلامي و ملت ايران برانگيخته است.

 همچنین به بركت اسلام، قرآن و امامین انقلاب اسلامی و بيداري مردم با بصيرت و قدرشناس و اثربخشی منابر وعظ و مداحی ستایشگران مذهبی اهلبیت الگویی فاخر از *جمهوری اسلامی* به دنیا صادر شده و نظام مقدس در حال نقش یابی در عرصه بین الملل است.

همچنین طراحی توطئه های مختلف از جمله جنگ، ترور و تحريم از سوی دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی خدشه ای در این مسیر باصلابت و راه روشن وارد نکرد و ملت قدرشناس تا آخر به عهدی که با ولایت بسته اند، پایدار خواهند ماند تا پرچم نظام را به دستان مبارک صاحب الامر عج الله تعالی فرجه الشریف تقدیم نمایند. 

 *جامعه ستایشگران مذهبی استان البرز* ضمن تبریک مجدد این روز بزرگ و با توجه به در پیش رو بودن دو *انتخابات* مهم در سال جاری تاکید دارند که مردم انقلابی، ولایتمدار و همیشه در صحنه *ایران کوچک* با لبیک به ندای امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) و با حضور مقتدرانه و پرشور خود حماسه‌ای ارزشمند را برای ایران عزیز اسلامی رقم خواهند زد.

  *سازمان بسيج مداحان استان البرز*