خانه

سازمان بسیج مداحان

رئیس سازمان بسیج مداحان خراسان رضوی:

سازمان بسیج مداحان تربیت کادر تراز انقلاب را در عرصه ستایشگری بر عهده دارد

صابر با بیان اینکه گام دوم انقلاب بحث معنویت و جوانان بود و هر کسی در این عرصه چه به لحاظ شکلی و چه به لحاظ محتوایی ورود کرده و گفتمان حضرت آقا را رعایت کرده، موفق بوده، گفت:سازمان بسیج مداحان تربیت کادر تراز انقلاب را در عرصه ستایشگری بر عهده دارد.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، « محسن صابر » شامگاه چهارشنبه (13 اسفند) در مراسم اولین جلسه مجمع جوانان انقلابی کوثر ناب بیان کرد: 1300 سال گفتمان و اندیشه شیعه در انزوا بود و حضرت امام با نفس گرم و با یک نسل طلایی و انقلابی توانستند به این روند خاتمه دهند و استکبار و استبداد را از این کشور بیرون بیندازند و هویت شیعه را یک بار دیگر بعد از ائمه (ع) احیا نمایند و این برکتی برای ما است و ما باید قدر دان این نظام باشیم.

 

رئیس سازمان بسیج مداحان خراسان رضوی افزود: فوکویاما یکی از اندیشمندان غربی می گوید ما 5 قرن تلاش کردیم و خدا را از زمین به آسمانها فرستادیم، اما خمینی با انقلابش خدا را از آسمان به زمین آورد و در تمام شئونات زندگی ما وارد کرد.

 

وی ضمن ابراز خرسندی از چهار دهه انقلاب پربرکت با مدیریت والای حضرت آقا گفت: امروز شاهد اقتدار این انقلاب در تمام عرصه های جهانی هستیم و جوانان انقلابی ما و جوانان نسل دوم و نسل سوم و با برکت خون شهدا نظام ما مقتدرانه در حال حرکت است.

 

صابر با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب حضرت آقا اظهار داشت: گام دوم انقلاب بحث معنویت و جوانان بود که همه شما در این عرصه ورود کردید و شما جوانانی که مداح هستید و کار معنویت می کنید ماموریت آقا را دارید و هر کسی که در این عرصه چه به لحاظ شکلی و چه به لحاظ محتوایی ورود کرده و آن قائده و گفتمان حضرت آقا را رعایت کرده است، موفق بوده است.

 

رئیس سازمان بسیج مداحان خراسان رضوی اظهار داشت: سازمان بسیج مداحان بنا بر رسالتی که دارد تربیت کادر تراز انقلاب را در عرصه ستایشگری، جذب و سازماندهی می کند.

 

 

پایان پیام/ شبستان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.