خانه

سازمان بسیج مداحان

فرمانده سپاه استان البرز

ضرورت صیانت از جایگاه مهم سازمان بسیج مداحان/نگذاریم دشمن به اهداف شوم خود برسد

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: سازمان بسیج مداحان از جایگاه مهم و والایی برخوردار است و با توجه به اینکه دشمنان مجموعه ها و افراد باارزش را نشانه می گیرند، باید از این مجموعه حفاظت شود تا دشمن نتواند به اهداف شوم خود برسد

 به گزارش خبرنگار سازمان بسیج مداحان استان البرز، سردار سید یوسف مولایی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در نشست با روسای سازمان بسیج مداحان کشور و استان البرز و هیات اندیشه ورز بسیج مداحان کشور که شامگاه پنج شنبه برگزار شد، گفت: برای مانایی و پایداری انقلاب اسلامی در حوزه مداحی و مسائل دینی و انقلابی نباید از هیچ تلاشی فروگذار کرد. 

وی با تأکید بر اینکه باید تمام تلاش خود را بکار گیریم تا ایستایی، مانایی و پایداری انقلاب اسلامی را حفظ کنیم، ادامه داد: بخش عمده ای از این موضوع مربوط به مداحان بوده و تلاش آن ها در این زمینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استان البرز به لحاظ جمعیت بالا و تنوع اقوام در زمره موارد خاص قرار دارد که از این رو، چندین سال است که به دنبال نمادهای ارزشی قابل اتکای همگانی هستیم. 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز اضافه کرد: اقشار مختلف بسیج از جمله بسیج سازندگی، مداحان، جامعه پزشکی و ... می توانند در نقش نخ تسبیح اقوام مختلف ساکن در این استان را مانند دانه های تسبیح گرد هم آورند که این امر تا حدودی با تلاش فراوان میسر شده است.  

وی با اشاره به نقش مهم مداحان در بیانیه گام دوم انقلاب و فعالیت آن ها به عنوان رسانه سنتی و نوین، با اشاره به فرمایشات و توصیه های مقام معظم رهبری در رابطه با اهمیت مداحی از مسئول سازمان بسیج مداحان خواست پس از سازماندهی مداحان، ظرفیت های تمامی آن ها چه بسیجی و چه غیربسیجی مورد استفاده قرار گیرد.

 فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز مداحان را قشر تریبون به دست جامعه برشمرد و ادامه داد: مداح با سخنان خود می تواند در جامعه بسیار تاثیرگذار باشد و با بیان یک مطلب به جامعه امید تزریق کند و یا با بیان مطلب و موضوعی موجب ناامیدی افراد جامعه شود. مولایی اذعان کرد: سازمان بسیج مداحان از جایگاه مهم و والایی برخوردار است و با توجه به اینکه دشمنان مجموعه ها و افراد باارزش را نشانه می گیرند، باید از این مجموعه حفاظت شود تا دشمن نتواند به اهداف شوم خود برسد که در این راستا نیاز به فکر جدید و وفاق و همدلی احساس می شود. انتهای پیام/