خانه

سازمان بسیج مداحان

دبیر کانون مداحان کل کشور از گلستان آمد

بسیج مداحان: دومین جلسه شورای مرکزی کانون مداحان کشور با حضور اکثریت اعضا و به مدت ۲ روز تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، در این نشست برنامه‌های راهبردی کانون مداحان کشور و برنامه‌ریزی برای تشکیل کمیته‌های تخصصی انجام و با انتخاب مسئولین کمیته‌ها و مجامع وابسته به کانون، روند فعالیت‌ها در مسیر اجرایی تسریع شد.

Image removed.

ساماندهی و نظارت بر عملکرد ۴۰۰ کانون شهرستانی و نیز استانی، برنامه‌ریزی سفرهای استانی هیأت رئیسه، تهیه نقشه راه، برنامه‌های محتوایی و آموزشی، تشکیل کمیته فنی و تخصصی ستایشگری، کمیته صیانت وحقوقی، تنظیم نظام نامه‌ها، امور بین‌الملل، رسانه و فضای مجازی، همکاری‌های فرابخشی و حمایت از شبکه‌ها و نهادهای تخصصی ستایشگری از اهم مصوبات شورای مرکزی است که با انتخاب ارکان و مسئولین کمیته‌ها برنامه‌ها در مسیر اجرایی قرار گرفت.

همچنین در این جلسه حسن جعفری رئیس کانون مداحان استان گلستان و از مداحان جوان کشور به‌عنوان دبیر کانون مداحان انتخاب شد.

پیش از این احمد واعظی به‌عنوان رئیس کانون مداحان کشور و جواد حیدری به‌عنوان نایب رئیس کانون مداحان کشور انتخاب شد. مهدی رسولی هم که به عنوان دبیر انتخاب شده بود، به دلیل تعهداتش به هیأت ثارالله زنجان، این سمت را نپذیرفت و در نامه‌ای از پذیرش دبیری کانون مداحان کشور عذرخواهی کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.