خانه

سازمان بسیج مداحان

بیانیه

بیانیه سازمان بسیج مداحان کشور در خصوص شهادت دکتر محسن فخری زاده

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، سازمان بسیج مداحان کشور در پی ترور ناجوانمردانه دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده، بیانیه ای را صادر کرد

 متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم و بسم رب الشهدا والصدیقین

بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود. ما از مرگ نمی‌ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید امام خمینی (ره)

بار دیگر دشمن خبیث صهیونیستی یکی دیگر از فرزندان مجاهد ایران اسلامی را هدف حمله ناجوانمردانه خود قرار داده و رذالت جانی و ذاتی خود را آشکار کرد. مجاهد شهید فخری‌زاده در طول تاریخ انقلاب اسلامی از تمام توان خود مخلصانه برای خدمت به مردم بهره برده و اینک دسترنج سال‌ها تلاش صادقانه خود را با شهادت از درگاه خداوند دریافت کرد و در کنار همرزم شهیدش حاج قاسم سلیمانی متنعم خواهد بود.

بدون شک شهادت دانشمند انقلابی مجاهد نستوه ،شهید محسن فخری زاده به دست تروریست‌های دون مایه، نشانه استیصال دشمنان و نظام سلطه در برابر موفقیت‌های ملت بزرگ ایران اسلامی در مسیر فتح قله‌های علم و فن‌آوری است.

قطعاً انتقام و مجازات عاملان این اقدام جنایتکارانه مطالبه و خواست مردم عزیز و انقلابی است که امیدواریم با تیزهوشی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی این خواست مهم محقق شود.

دشمنانی که فرزندان این آب و خاک را نشانه گرفته اند بدانند که هرگز به اهداف شومشان نخواهند رسید چرا که ما ملت غیور ایران اسلامی شهادت در راه وطن را اوج افتخار می دانیم و برای ذره ذره خاک وطنمان و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی تا آخرین قطره خون ایستاده ایم.

دشمنان این نظام مقدس، بویژه آن هایی که ضعف و زبونی برخی عناصر داخلی را فرصتی برای گسترش گستاخی و خباثت خود می بینند، بدانند که بر اساس وعده های الهی و با رهبری حضرت امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی)، پیروزی نهایی از آن جبهه حق و ایران اسلامی است و شکست و عاقبتی تلخ در انتظار دشمنان اسلام و انقلاب خواهد بود.

لازم به ذکر است شورای عالی امنیت ملی و وزارت امور خارجه به عنوان دستگاههای امنیتی و دیپلماسی کشور باید با مواجه مناسب توام با اقتدار با این عمل ننگین ضمن متوقف کردن هرگونه بازرسی از مراکز هسته ای و نظامی و ممنوع نمودن مصاحبه با دانشمندان ایران اسلامی محکمومیت این اقدام جنایکارانه را از محاکم بین‌المللی بدون ملاحظات سیاسی تا احقاق حقوق ایران دنبال نموده و نتیجه را به مردم عزیز اعلام نماید.