خانه

سازمان بسیج مداحان

به مناسبت فرارسیدن ۵ آذر

بیانیه سازمان بسیج مداحان به مناسب سالروز تاسیس بسیج

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، سازمان بسیج مداحان کشور در فرارسیدن سالروز تاسیس بسیج مستضعفین و هفته بسیج بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم پنجم آذرماه یادآور سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره) مردانی را برایمان تداعی می‌نماید که با تاریخ هشت سال دفاع مقدس عجین گشته و رشادت ها و پاکی‌های آنان هنوز صادر کننده حماسه حسینی و عاشورایی در سراسر جهان است.

نقش‌آفرینی ها و کارکردهای بسیج طی 41 سال گذشته و حماسه سازی های جاودانه آن در دفاع مقدس و سپس رویارویی هوشمندانه و سلحشورانه با فتنه آفرینی ها و بحران سازی های گوناگون استکبار جهانی و جبهه معاندین نظام و گره‌گشایی از مشکلات جامعه و ملت ایران در مقاطع سخت و حساس که الگوی فکری و عملی بسیجیان را برای همیشه مفید و حیات بخش نسل‌های میهن اسلامی قرار دارد، حقیقتی انکار نا پذیر است که از عصبانیت و چرایی هجمه‌های رسانه ای و عملیات روانی پرحجم دشمنان خارجی و نا اهلان داخلی علیه این نهاد مقدس رمزگشایی می‌کند.

امروز فرهنگ و تفکر بسیج فراتر از جغرافیای کشورمان در عرصه ظهور مقاومت اسلامی منطقه تبلور پیدا کرده و منجر به تغییر معادلات و موازنه نبرد به نفع جبهه ضد صهیونیستی و مقاومت ضد تروریسم شده است.

ما جامعه مداحان و هیآت مذهبی ضمن تبریک هفته بسیج به محضر امام زمان (عج) و رهبری عظیم الشأن انقلاب و همه آزادی خواهان و پابرهنگان عالم، با تأسی از ندای ملکوتی "انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم" بیعت مجدد خود را با آرمان های خمینی کبیر (ره) و فرزند خلفش، امام خامنه ای عزیز(مدظله‌العالی) اعلام می‌داریم و بر پایداری و استقامت در راه آرمان های حصن مرصوص ولایت، تاکیدی دوباره می‌کنیم.

در پایان به روح مطهر و منور شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، سیدالشهدای جبهه مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهدای مدافع حرم، مدافع وطن و مدافع سلامت درود فرستاده و آرزوی شفای عاجل برای همه بیماران، مخصوصا آنها که از ویروس منحوس کرونا رنج می‌برند را از درگاه ایزد متعال خواهانیم اللهم وفقنا لما تحب و ترضی .

سازمان بسیج مداحان و هیآت مذهبی کشور