خانه

سازمان بسیج مداحان

طی پیامی:

مسئول سازمان بسیج مداحان روز بسیج اصناف را تبریک گفت

بسیج مداحان: طی پیامی، مسئول سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور روز بسیج اصناف را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، یوسف ارجونی، مسئول سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور روز بسیج اصناف را تبریک گفت. متن این پیام بشرح ذیل می باشد:

 

برادر ارجمند جناب آقای دکتر غلامرضا حسن‌پور

رئیس محترم سازمان بسیج اصناف کشور

سلام علیکم

 

با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد و احترام و عرض تبریک هفته اصناف به جنابعالی و همکاران شایسته، معروض می‌دارد بزرگترین بخش نظام اقتصادی کشور در تمامی مراحل انقلاب همواره با تلاش، کوشش و پایداری سعی دربه ثمر رساندن این درخت تناور داشته‌اند و همواره موجب موفقیت‌های بی شماری درکشور بوده اند و نقش بی بدیل اصناف دربه ثمر رساندن انقلاب با تعطیلی مغازه‌ها و همراهی با ولی فقیه زمان حضرت امام خمینی (ره)  برکسی پوشیده نیست و بعد از آن در پشتیبانی از جنگ و حضور مؤثر در صحنه نبرد و تقدیم هزاران شهید گلگون‌کفن به انقلاب اسلامی نقش مؤثری ازخود به جا گذاشتند و بنا به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، اصناف بازوان اصلی انقلاب اسلامی می باشند.

نامگذاری روز اصناف خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است. روز اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام جامعه اصناف، این روز عزیز را به همه تلاشگران عرصه تولید، توزیع و اقتصاد کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند این قشر فهیم و زحمتکش، در راستای کمک به جهش تولید، ایجاد اشتغال و ارتقاء فضای کسب و کار قدردانی می نمایم.

 

سرهنگ پاسدار    یوسف ارجونی

مسئول سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور