خانه

سازمان بسیج مداحان

شناسه خبر: 760

بیانیه سازمان بسیج مداحان کشور به مناسبت روز قدس

بسیج مداحان: سازمان بسیج مداحان کشور و مدیران هیآت مذهبی کشور به مناسبت روز قدس بیانیه صادر کرد.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، همزمان با ایام روز قدس سازمان بسیج مداحان کشور و مدیران هیآت مذهبی کشور بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد؛

 

قدس مسئله اول جهان اسلام و قبله اول مسلمین است؛ میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت، انسجام اسلامی و انقلابی‌گری در مقابل زورگویان و قلدران جهانی می‌باشد.

قدس عزیز از سال 1948 آغشته به ویروس کرونای صهیونیستی شده و همه املاک و اموال مسلمانان تحت آماج رژیم غاصب به تاراج رفته و این تجاوزات ظالمانه‌ تا امروز ادامه دارد؛ تا جایی که اشغال بیت‌المقدس و آواره شدن هزاران مسلمان فلسطینی مظلوم و بی‌دفاع، جزو اولین و مهم‌ترین مسائل دنیای اسلام است.

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین و مبارزه با غده سرطانی بشریت، اسرائیل غاصب است که با سلطه و غصب، سایه شوم خود را بیش از 70 سال بر سر مسلمانان منطقه افکنده است.

رژیم جعلی و غاصب اسرائیل به مثابه خانه عنکبوتی، روز به روز ناامن‌تر و رو به زوال و نیستی می‌رود و به فرموده وعده صادق رهبر معظم انقلاب، امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) اسرائیل۲۵ سال آینده را هرگز نخواهد دید و نابودی آن حتمی است.

 

جامعه ستایشگران مذهبی معتقدند امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است، چرا که ویروس کرونا و عدم برگزاری مراسم برائت از صهیونیستها در برخی از کشورها، خوشحالی صهیونیستها را بدنبال داشته است؛ البته که این خوشحالی چندان پایدار نبوده و مسلمانان جهان اسلام قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم و مظلوم فلسطین خواهند شتافت و انزجار خود را از این رژیم جعلی ابراز خواهند نمود.

صهیونیست‌های غاصب بدانند مسلمانان جهان تحت هر شرایطی از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت می‌کنند و عبارات مضحکی از قبیل معامله قرن و انتقال پایتخت رژیم جعلی به بیت المقدس و خیانت حکام مرتجع عرب برخی از سردمداران کشورهای اسلامی منطقه هیچ گونه خللی در عزم انقلابی مسلمانان در بیرون راندن و نابودی رژیم کودک‌کش و غاصب از منطقه ایجاد نخواهد کرد.

جامعه ستایشگران مذهبی در آستانه روز جهانی قدس از همه ذاکران و شاعران و خصوصاً آحاد مردم خداجوی و روزه‌دار دعوت می‌نماید تا یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در روز جمعه آخر ماه مبارک با عزمی راسخ و با مشت‌های گره کرده موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی باشند.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.