خانه

سازمان بسیج مداحان

شناسه خبر: 751

تدارک ویژه بسیج مداحان کشور به مناسبت شب‌های قدر:

مراسم شب های لیالی قدر در حسینیه شهدای بسیج برگزار می شود

بسیج مداحان: مراسم شب‌های قدر با رعایت کلیه نکات بهداشتی و پروتکل‌های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برگزار خواهد شد و بر همین اساس بسیج مداحان نیز پذیرای خیل عظیم عزادران «امیرالمومنین (ع)» و مناجات کنندگان شب‌های قدر خواهد بود.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان، با تاکید مقام معظم رهبری و مجوز وزارت بهداشت به منظور برقراری هیئت‌هایی در سراسر کشور همچنین در پیش بودن ایام شب‌های قدر، بسیج مداحان نیز در نظر دارد تا مراسمی را برگزار کند، این مراسم که به مناسبت شب‌های پر فضیلت قدر تدارک دیده شده در سه شب قدر و در حسینه شهدای بسیج از ساعت ۲۳ برگزار می‌شود.

 

مراسم شب‌های قدر با رعایت کلیه نکات بهداشتی و پروتکل‌های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برگزاری خواهد شد و بر همین اساس بسیج مداحان نیز پذیرای خیل عظیم عزادران «امیرالمومنین (ع)» و مناجات کنندگان شب‌های قدر خواهد بود.

 

مداحانی که در سه شب قدر به اجرای برنامه اقدام می‌کنند عبارتند از: یوسف ارجونی مسئول سازمان بسیج مداحان کشور، حیدر عمادی از جمله مداحان سازمان بسیج مداحان، مرتضی محمودیان که از شورای سازمان بسیج مداحان و همچنین محمد طالقانی مسئول بازرسی سازمان بسیج مداحان کشور به اجرای برنامه شب‌های قدر خواهند پرداخت.

 

از آنجا که ایام تعطیلی مساجد به علت وجود بیماری کرونا مدت زمان زیادی را به خود اختصاص داده است این امر دل تنگی مردم برای هیات‌ها و برگزاری مراسم دینی را به همراه داشته است لذا تمامی مراسم‎‎ها با توجه به پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.