خانه

سازمان بسیج مداحان

شناسه خبر: 62

حمایت جامعه ستایشگران و مدیران هیآت مذهبی کشور از اقدامات رئیس قوه قضائیه

جمعی از ستایشگران و مدیران هیآت مذهبی از اقدامات رئیس قوه قضاییه در برخورد با مفاسد اقتصادی حمایت کردند.

به گزارش پایگاه خبری بسیج مداحان، جمعی از ستایشگران و مدیران هیآت مذهبی از اقدامات رئیس قوه قضاییه در برخورد با مفاسد اقتصادی حمایت کردند. متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد؛

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) می‌فرمایند: «مبارزه با فساد، یک جهاد واقعی و البته کار بسیار دشواری است. امروز یکی از مهمترین مسائل ما، مبارزه با فساد است. این را باید همه مسؤولان کشور بفهمند.» 

در مدتی که حجت‌الإسلام‌والمسلمین رئیسی با تدبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به ریاست قوه قضائیه منصوب شده‌اند، مبارزه بی‌وقفه و بی‌امان را با مفاسد اقتصادی در سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده‌اند؛ به‌گونه‌ای که بارقه‌ای از امید، نشاط و دلگرمی را در دل محبین نظام و انقلاب ایجاد کرده است.

وجود چنین فرد مخلص و خدمت‌گزاری موجب دلگرمی و خشنودی آحاد مردم، به‌خصوص مستضعفین که ولی نعمتان انقلابند که بیشتر نگاه‌ها به سوی رئیس قوه قضائیه معطوف شده که با جدیت، عزمی قاطع و خداپسندانه اقدامات جهادی خود در مبارزه با عناصر آلوده و ناپاک در نظام اسلامی را آغاز نموده‌اند.

ما ستایشگران و مدیران هیآت مذهبی کشور، ضمن تقدیر از اقدامات شجاعانه رئیس قوه قضائیه، چند نکته را مطرح می‌نماییم؛

1- برخی از مسئولین که غالباً حاشیه امنی را برای خود متصور بوده‌ و حتی در باورشان نیز نمی‌گنجید که روزی وابستگان خود را در پیشگاه عدالت و قانون ببینند، پس از افشای مفاسد نزدیکان، هجمه وسیعی را علیه این قوه برپا کرده‌ و دائماً درحال خط‌ونشان کشیدن برای ریاست محترم قوه قضاییه و سناریوسازی و دودستگی مردم برای پوشش و توجیح سوءاستفاده‌هایشان می‌باشند؛ این افراد بدانند که اقدامات دستگاه قضا جنبه نمایشی و تبلیغی ندارد بلکه عین خدمات‌رسانی به مردم برای تحقق گفتمان رهبر معظم انقلاب در مقوله مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

2- جامعه ستایشگران و مدیران هیآت مذهبی کشور از اقدامات انقلابی ریاست محترم دستگاه قضائی کشور نظیر برخورد با برخی افراد نفوذی و فاسد، وابستگان به قدرت، برکناری عده‌ای از قضات متخلف و محاکمه مفسدین دانه درشت و در مقابل، انتصاب افراد صالح، انقلابی، جوان و معتقد به صیانت از خون شهدا در مناصب قوه قضائیه حمایت قاطع انجام می‌دهد.

3-  از اقدامات شجاعانه و تحسین‌برانگیز ضدفساد قوه قضائیه که باعث اقتدار نظام و غرور ملی شده تقدیر و تشکر می‌نمائیم و از همه قوا و سایر مسئولان نظام مطالبه می‌نمائیم که در امر مبارزه با مفاسد اقتصادی ذره‌ای تردید ننمایند و مسئولین قضائی کشور را همراهی و حمایت نمایند تا این حرکت خداپسندانه و مردم‌پسندانه تقویت شود.

4- اقدامات ضدفساد دستگاه قضائی نور امیدی را در مردم برافروخته است، لذا دست‌اندرکاران در مبارزه با دانه درشت‌ها و پرونده‌های مفاسد اقتصادی ذره‌ای تردید و عقب‌نشینی نداشته باشند که به حول و قوه الهی منتهای این مسیر، صلابت، اقتدار، و دلبستگی هر چه بیشتر مردم به نظام، انقلاب و ولایت خواهد بود.

جامعه ستایشگران و مدیران هیآت مذهبی کشور ضمن تشکر، قدردانی و حمایت همه جانبه از اقدامات انقلابی حجت‌الإسلام‌والمسلمین رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه، تاکید بر صیانت از بیت‌المال‌مسلمین و ضرورت برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی و دانه‌درشت‌ها تا ریشه‌کنی آن، اعلام می‌دارد ضمن اینکه تریبون‌های ستایشگری آمادگی هرگونه همکاری و پشتیبانی از این مسیر نورانی و باصلابت از دستگاه قضائی را دارد. والسلام‌علیکم‌ورحمه‌الله

 

 

 

22 آبان 1398

جامعه ستایشگران و مدیران هیآت مذهبی کشور

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.