خانه

سازمان بسیج مداحان

سیزدهمین برنامه "قرارعاشقی" برگزار می شود

سیزدهمین برنامه "قرارعاشقی" از جوار امامزادگان حلیمه و حکیمه سلام الله علیهما و مراسم هفتگی "زیارت آل یاسین" در شهرکرد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، برنامه "قرارعاشقی" در ماه پر خیر و برکت شعبان و در آستانه مولود با عظمت نیمه این ماه با تلاوت آیات نورانی قرآن مجید، سخنرانی، قرائت ادعیه و مداحی در امامزادگان حلیمه و حکیمه سلام الله علیهما شهرکرد برگزار می شود

همچنین همزمان با شام دومین جمعه ماه شریف شعبان مراسم قرائت زیارت آل یاسین به همت هیأت انصار المهدی برگزار و به صورت زنده به آدرس: masjedjame_chb@ پخش می شود.

شایان ذکر است با توجه به شیوع بیماری کرونا، به منظور تعطیل نشدن مراسم وعظ ،خطابه، سخنرانی ، مداحی ، مولودیه خوانی و ادعیه در ماه پرفضیلت شعبان، "هیئات مجازی" جهت برگزاری مراسم معنوی در مساجد، امامزادگان به همت سایر هیآت مذهبی، بسیجیان و هیئت رزمندگان اسلام در سطح استان فعالیت خودرا آغاز کردند که هیئات رایت العباس، عاشقان ولایت، انصار المهدی و ... ویژه برنامه های خود را در فضای مجازی برگزار می کنند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.