خانه

سازمان بسیج مداحان

مسئول سازمان بسیج مداحان و هیات مذهبی مازندران:

تولید روزانه 2هزار ماسک بهداشتی به همت هیات مذهبی و مداحان مازندران

زاهدی از توزیع روزانه دوهزار ماسک برای مقابله با ویروس کرونا در بین خانواده های نیازمند مازندران خبر داد.

بلال زاهدی مسئول بسیج مداحان استان مازندران در گفت و گو با خبرنگار بسیج مداحان افزود: تلاش برای مقابله و مهار ویروس کرونا از وظایف عموم ما در این شرایط حساس است و هیات مذهبی و مداحان با همه توان وارد عرصه شدند.

 

وی با بیان اینکه از روز اول بروز این مشکل و بیماری به صورت گسترده در شهر ها و روستاها جوانان هیئتی  پای کار آمدند؛ اظهار کرد: ضدعفونی کردن معابر ،خیابان ها و مکان های پرتردد، تهیه بسته های حمایتی و معیشتی برای محرومین و تلاش برای اطلاع رسانی درست از این ویروس  به همت خیران و هیئت های مذهبی در حال  انجام است.

 

زاهدی گفت: بیشترین فعالیت انجام شده تا کنون تهیه و توزیع قریب به 5000 هزار بسته بهداشتی در قالب ماسک صابون جامد، توزیع بالغ بر 10 هزار عدد محلول در ظرف آرام ریز جیبی و توزیع در سراسر استان، تولید روزانه 2000 ماسک و توزیع در بین خانواده های بی بضاعت و عموم مردم، تولید روزانه 110 دست لباس گان بیمارستانی، ضدعفونی معابر و اماکن عمومی با تهیه دستگاههای دوشی و تراکتوری در سطح گسترده با استفاده قریب به 100 هزار لیتر، بسته بندی و تولید ظرف های 500 سی سی محلول ضدعفونی برای بیمارستانها بوده است.

مسئول سازمان بسیج مداحان و هیات مذهبی مازندران افزود: تا کنون بالغ بر 58 هیئت مذهبی در 14 شهرستان استان مازندران وارد این عرصه شده در حال فعالیت شبانه روزی برای مقابله با ویروس کرونا هستند.

وی ضمن آرزوی قبولی عبادات درماه پرفیض رجب و ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا و با خداقوت محضر همه فعالان هیأتی و خداقوت به همه پزشکان و پرستاران رزمندگان واقعی خط مقدم این عرصه و آرزوی آرامش و رحمت و مغفرت برای شهدای خدمت مقابله با این ویروس منحوس تصریح کرد: رعایت جدی نکات بهداشتی وحفظ آرامش، عدم توجه به شایعات انتشار یافته درفضاهای مجازی، ایجادانگیزه درجامعه باپویش ما کروناراشکست می دهیم، انتشار پیامهای امید بخش و آموزشی درفضای مجازی می توتند تا حد بسیار بالایی در مقابله با کرونا نقش آفرین باشد.

 

زاهدی گفت: تبدیل خانه به فضای معنوی مسجد و ارتباط با خدا دراین ماه شریف وتوسل به اهل بیت علیهم السلام واستغفار ودعا برای سلامتی وفرج امام زمان عج ودفع امراض وبلاها از جامعه، برگزاری محافل هیأتی به صورت مجازی، حضور فعال مداحان وهیأت مذهبی در طرح سفیران سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی وضد عفونی نمودن معابر عمومی شهر بویژه هر هیئت محدوده استحفاظی خود و شرکت خواهران هیأتی خیاط در کارگاه تولید ماسک و گان بیمارستانی از دیگر فعالیت های انجام شده در این دوران است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.