خانه

سازمان بسیج مداحان

گلایه یک مداح از تولیدی‌شدن برنامه‌های صریح و انقلابی تلویزیون

مهدی رسولی، مداح اهل‌بیت (ع) گفت: خیلی‌ها گفته‌اند حذف پخش زنده برنامه‌های انقلابی با فشار دولت و برخی چهره‌های خاص بوده. آنچه اهمیت دارد، این است که در اوج جنگ رسانه‌ای با صدها شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان، چرا باید حذف شود؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، مهدی رسولی مداح اهل بیت(ع) در پی اعلام صداوسیما مبنی بر ممانعت از پخش زنده دو برنامه جهان آرا و ثریا نوشت:

در خبرها دیدم که صداوسیما پخش زنده دو برنامه انقلابی و صریح خود را ممنوع کرده تا از این به بعد به صورت ضبطی پخش شوند!

خیلی‌ها گفته‌اند این کار با فشار دولت و برخی چهره‌های خاص بوده، اهمیتی ندارد! آنچه اهمیت دارد این است که در اوج جنگ رسانه‌ای با صدها شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان، چرا باید پخش زنده معدود برنامه‌های انقلابی صداوسیما نیز حذف شود؟

آن هم در شرایطی که برخی چهره‌های خاص و سلبریتی‌هایی که در تمام بزنگاه‌ها مقابل انقلاب، شمشیر می‌کشند، به راحتی در شبکه‌های دیگر آنتن زنده‌شان محفوظ است.

هر منصفی می‌تواند شهادت دهد در این مدت دو برنامه جهان آرا و ثریا چقدر حرف مردم را بیان کردند، چقدر جبهه انقلاب را در این نبرد رسانه‌ای با دشمن تقویت کردند و چقدر از مردمی بودند که مخاطب ثابت این دو برنامه بودند.

 آقای علی عسگری! ریاست محترم صدا و سیما!

انتظار می‌رود جنابعالی سینه خود را در مقابل هجمه‌ها و حملات خناسان به رسانه‌های انقلابی سپر نمایید.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.