خانه

سازمان بسیج مداحان

جمع‌آوری کمک‌های نقدی ستایشگران مذهبی برای کمک به سیل‌زدگان سیستان‌وبلوچستان

سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور به منظور کمک به هموطنان متاثر از سیل و آبگرفتگی در این استان، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی نوعدوستانه مردم برای یاری رساندن به هموطنانمان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مداحان، به دنبال وقوع سیل و آب‌گرفتگی در استان سیستان و بلوچستان و شدت‌یافتن طغیان رودخانه‌های فصلی و در نتیجه زیرآب رفتن بسیاری از شهرستان‌های استان به خصوص در جنوب سیستان و بلوچستان؛ بسیاری از هموطنان ناچار به خروج از منازل مسکونی خود و زندگی در اردوگاه‌های اسکان اضطراری شده‌اند.

بر این اساس و به منظور تامین نیازهای مردم آسیب‌دیده از سیل در استان سیستان و بلوچستان، سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی ستایشگران مذهبی و مردم نوع دوست کشورمان برای هموطنان خود در سیستان و بلوچستان کرده است.

بر این اساس جامعه ذاکرین، شاعران و مدیران هیآت مذهبی کشور  به همراه هموطنان عزیز می‌توانند برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان می‌توانند از طریق کد دستوری *880# نزد بانک انصار به نام سازمان بسیج مستضعفین اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.