خانه

سازمان بسیج مداحان

شناسه خبر: 31

استاد خادم آذریان درحاشیه همایش فعالان عرصه ستایشگری اهل بیت علیهم السلام:

بسیج مداحان موفق عمل کرده است/ موازی کاری در عرصه ستایشگری اهل بیت علیهم السلام کاهش یابد

رهبری در خصوص مداحان فرمایشات بسیاری دارند، اگر بتوانیم منویات ایشان را در این حوزه عملیاتی کنیم، می توانیم به راحتی مقابل انحرافات بایستیم.

با اینکه سازمان بسیج مداحان مجموعه ای تازه تأسیس است و از آغاز فعالیتش تنها چندسال می گذرد، اما بسیار موفق عمل کرده است که من نظم در برنامه ها و البته تقدس اهداف این مجموعه را از دلایل اصلی این موفقیت می دانم.

اساسنامه سازمان بسیج مداحان بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب تنظیم شده و در همین جهت نیز حرکت می کند.

تشکلاتی موازی با این سازمان در حال فعالیت هستند، این مجموعه ها باید به یک وحدت عمل برسند، باید گردهم جمع شوند و بایکدیگر تفاهم کنند تا در مسیری معین و با هدفی مشخص حرکت کنند و هر مجموعه قسمتی از کار را عهده دار شود؛ در اینصورت نتیجه ای که از کار می گیریم بسیار بهتر و مطلوب‌تر است.

جوانان بسیاری از مداحان و محافل مذهبی استقبال می کنند، طبیعتا دشمن هم در کمین فعالان عرصه ستایشگری است و به دنبال فرصت هستند تا ضربه ای به دستگاه اباعبدالله علیه السلام و بدنه انقلاب بزنند.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب تأکید بسیاری بر مراقبت از ورود آسیب به قشر مداح داشته اند، افزود: رهبری در خصوص مداحان فرمایشات بسیاری دارند، اگر بتوانیم منویات ایشان را در این حوزه عملیاتی کنیم، می توانیم به راحتی مقابل انحرافات بایستیم.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.