خانه

سازمان بسیج مداحان

در ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره(سلام¬الله¬علیها)

ششمین سوگواره نگین شکسته

سوگواره ی نگین شکسته، این مراسم از 26دی لغایت 9بهمن ماه سال جاری با قالبی متفاوت در مشهدمقدس برگزار خواهد شد. «نگین شکسته»، با محوریت بررسی شخصیت والای بانوی جهان اسلام، حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)، به ارائه برگ هایی از تاریخ زندگی آن حضرت در قالب نمایش می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، به نقل از روابط عمومی سوگواره ی نگین شکسته، این مراسم از 26دی  لغایت 9بهمن ماه سال جاری با قالبی متفاوت در مشهدمقدس برگزار خواهد شد. «نگین شکسته»، با محوریت بررسی شخصیت والای بانوی جهان اسلام، حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)، به ارائه برگ هایی از تاریخ زندگی آن حضرت در قالب نمایش می پردازد.
از برنامه های حاشیه های این نمایشگاه، می توان به برگزاری «کارگاه خوشنویسی مفاهیم فاطمی» با حضور اساتید برجسته ی خوشنویسی و «نمایشگاه محصولات فرهنگی» اشاره نمود. مخاطبان می توانند با تهیه ی بلیط، به تماشای این نمایش بنشینند.


سوگواره نگین شکسته، به مدت 14روز در دو بخش صبح گاهی(ویژه دانش¬آموزان) و شبانگاهی(ویژه خانواده ها) برپا خواهد بود. علاقه مندان می توانند برای اطلاع بیشتر به صفحه ی حسینیه آل یاسین به نشانی Aleyasinhusainie@ در اینستاگرام مراجعه کنید.
حضور در سوگواره ی نگین شکسته، برای عموم مردم، آزاد و «رایگان» می باشد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.