خانه

سازمان بسیج مداحان

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

هیئت های مذهبی تبدیل به درمانگاه دردهای اجتماعی شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: هیئت های مذهبی تبدیل به درمانگاه دردهای اجتماعی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مداحان، حجت الاسلام احمد رضایی  در مراسم دیدار مداحان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: سه عنصر مهم مردم، مداح و روحانی در اختیار هیات های مذهبی است و از این جهت در عرصه فرهنگی و اجتماعی می توانند بسیار تاثیرگذار باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر نقش آفرینی هیات های مذهبی در حوزه آسیب های اجتماعی بیان کرد: حدود هزار و ۳۰۰ هیات مذهبی وجود دارد که اگر هر کدام فقط در پیشگیری از یک طلاق نقش آفرینی کنند، اتفاق شگرفی در حوزه خانواده رخ خواهد داد.

رضایی ادامه داد: باید در هیات، اندیشه ما تربیت انسان مومن، متعهد و انقلابی چون شهید حججی باشد چرا که مسیر انقلاب از راه اهل بیت ( ع) جدا نیست.

وی با تاکید بر اینکه در هیات باید در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیز فعالیت کنیم، افزود: از طرف دیگر در هیات های مذهبی باید در راستای، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تقویت باورهای مردم کار کرده و آنان را با حلال و حرام الهی آشنا کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: در راستای تبدیل شدن هیات به یک هیات طراز انقلاب اسلامی باید آن را تبدیل به یک درمانگاه دردهای اجتماعی کنیم.

رضایی یادآور شد: یکی از طرح های بسیار خوب در مساجد، طرح هر مسجد یک حقوق دان بود که امیدواریم در تمامی مساجد اجرایی شود.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.